Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

135.000 €
18 € / mp

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

31.900 €
11.99 € / mp

Film! 2.700 mp:refugiu al linistii si oportunit ...

Cernat

2.660 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

18.000 €
3,600.00 € / mp

De vânzare o pășune la 5 km de C ...

Cernat

5,5 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă

135.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă

135.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă

150.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

f.s. 21 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

58.000 €
12.74 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan versatil, PUZ: rezide ...

Mărcușa

La ~5km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

8.900 €
3.02 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Dalnic ...

Dalnic

La ~5km distanță

2.951 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

90.000 €
4,500.00 € / mp

De vânzare pădure mixtă în ...

Dalnic

La ~5km distanță

20 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
3

19.900 €
15.31 € / mp

De vânzare teren intravilan în Dalnic ...

Dalnic

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă

139.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Agenție

3 luni în urmă
7

100.000 €
1 € / mp

Padure mixta de vanzare in Dalnic!

Dalnic

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

114.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Agenție

1 săptămână în urmă

114.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Agenție

1 lună în urmă

50.000 €

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
4

28.000 €
70 € / mp

Teren Balvanjios

Catalina

La ~10km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

50.000 €

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~10km distanță

Agenție

10 luni în urmă
10

50.000 €
10.98 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan, PUZ: locuinta,afacer ...

Catalina

La ~10km distanță

4.554 mp
4.554 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50,000 € și 58.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă

50.000 €

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

50.000 €
25.47 € / mp

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~10km distanță

1.963 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

37.000 €
660.71 € / mp

Film! Teren apreciabil, 2.819 mp + casa, Mereni ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

2.819 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

176.000 €
22 € / mp

FILM!Potential rezidential/ investitional: 8.00 ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

50.000 €
10.98 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan, PUZ: locuinta,afacer ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

150.000 €
30 € / mp

FILM! 5.000 mp teren, la marginea orasului Targ ...

Nord-Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

76.751 €
9.50 € / mp

De vânzare teren intravilan în Esteln ...

Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

8.079 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

44.000 €
1.57 € / mp

Teren extravilan

Central, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

28.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
4

29.000 €
2.50 € / mp

Teren extravilan in inima naturii

Central, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

11.600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

27.000 €
36.44 € / mp

Teren intravilan, aliniament apreciabil, 741mp, ...

Sud, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

741 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
30

100.000 €
110.000 €
952.38 € / mp

1.200mp teren si casa cu gradina inflorata, apr ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

1.149 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

21.000 €
6.77 € / mp

Teren cu potential, 3.100 mp, remarcabila incad ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Cernat, Județul Covasna

Cernat, situat în pitoreasca Județul Covasna, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută o proprietate în mijlocul naturii. Această localitate oferă un mediu rural plăcut, perfect pentru dezvoltarea unor proiecte personale sau investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Cernat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte ce încep de la 18.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 150.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori ce variază între 12 euro/m² și 3.273 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 157 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Cernat reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare în zone mai puțin aglomerate, dar cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile de vânzare din Cernat? Nu rata ocazia de a investi în această zonă frumoasă!