Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

59.800 €
26 € / mp

Vând teren extravilan Transfăgărășan

Cârțișoara

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

64.000 €
34.99 € / mp

Teren intravilan | 1829mp | Cârțișoara

Cârțișoara

1.829 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

15.400 €
11 € / mp

teren de vanzare Transfagara?an

Cârțișoara

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

21.000 €
14 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Cârțișoara | Vede ...

Cârțișoara

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
9.19 € / mp

Teren extravilan 2719mp - zona Cârțișoara

Cârțișoara

2.719 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

162.000 €
24.92 € / mp

Teren extravilan 6.500 mp – Cârțișoara | Comisi ...

Cârțișoara

6.500 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
5

89.500 €
80.41 € / mp

Teren intravilan 1.113 mp – deschidere la DN7C ...

Cârțișoara

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

52.200 €
29 € / mp

Teren extravilan de vânzare | Cârțișoara | 1800 ...

Cârțișoara

1.800 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
6

70.000 €
30.43 € / mp

Teren extravilan 2.300 mp – Cârțișoara, județul ...

Cârțișoara

2.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

15.900 €
31.18 € / mp

Parcele teren Transfagarasan - 463mp - 510mp - ...

Cârțișoara

510 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

31.500 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare - Arpasul de Sus

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.500 €
5 € / mp

De vanzare pa?une impadurita ?i faneata

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

3.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

94.000 €
5 € / mp

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud ...

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

18.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

84.920 €
22 € / mp

Teren intravilan | 3860 mp în Sărata | ideal pe ...

Sărata

La ~5km distanță

3.860 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

35.000 €
4.38 € / mp

Teren 8000 mp I Intravilan I Utilitati- Vurpar

Ucea

La ~10km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

160.000 €
15.90 € / mp

Ferma de Vanzare Oportunitate Unica!

Ucea

La ~10km distanță

10.065 mp
10.065 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

1.000 €
0.06 € / mp

OFERTA Teren 18100mp pentru proiect turistic cu ...

Colun

La ~10km distanță

18.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
31

58.200 €
10 € / mp

Oferta teren 5820mp optim casa de vacanta -zon ...

Colun

La ~10km distanță

5.820 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

42.000 €
20 € / mp

Teren | Intravilan | 2100MP | Porumbacu de Sus

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

98.000 €
26.49 € / mp

Teren intravilan in Sibiu Porumbacu de Sus

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

120.000 €
26.09 € / mp

Teren in zona turistica Porumbacu de Sus, 4600 ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
45.65 € / mp

Teren | Intravilan | 2300 MP | Utiliati | Porum ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

58.500 €
19.50 € / mp

Teren intravilan in Porumbacu de Sus- Judet Sib ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
24 € / mp

Teren Valea Avrigului !

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

130.000 €
34.97 € / mp

Teren Intravilan I 3717 mp I Zona Turistica Por ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.717 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

115.000 €
29.49 € / mp

Teren intravilan 3900 mp Porumbacu de Sus, Sibi ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 500 mp in Porumbacu de Sus, Si ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

230.000 €
50 € / mp

Teren intravilan in Porumbacu de Sus- Judet Sib ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

31.421 €
18.30 € / mp

Teren INTRAVILAN in Porumbacu de Jos- 1717 mp- ...

Porumbacu de Jos

La ~10km distanță

1.717 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol