Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

175.000 €
5.21 € / mp

Teren de vânzare in Campulung-Muscel - 33598 m ...

Autogară, Câmpulung Muscel

33.598 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

413.820 €
12 € / mp

Teren de Vânzare – 34.485 mp | Câmpulung Muscel ...

Autogară, Câmpulung Muscel

34.485 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

413.820 €

Teren de Vanzare 34.485 mp | Campulung Muscel | ...

Autogară, Câmpulung Muscel

f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

12 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan sat Vacarea, comuna Mihae ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

47.538 €
35.01 € / mp

ANUN? DE VANZARE - Teren intravilan Campulung / ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.358 mp
1.358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

17.500 €
14.42 € / mp

Teren pentru casa - Valea Unchiasului, Campulun ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.214 mp teren

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

90.000 €
94.200 €
7.76 € / mp

11.600mp teren, partial extravilan,Valea Mare P ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

34.900 €
6.12 € / mp

Vanzare Teren construibil 5700mp Campul Lung M ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

46.000 €
41.97 € / mp

Teren Premium Visoi Liniste, Spatiu, Viitorul C ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.096 mp
1.096 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

10.900 €
15.14 € / mp

Vand teren intravilan in suprfata de 720 mp in ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80.000 €
6.40 € / mp

Teren si Padure

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

59.000 €
25.500 €
590 € / mp

Casa+Teren intravilan 2.056 mp dubla deschidere ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.056 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

18.301 €
15.125 €
36.60 € / mp

🏭 Terenuri pentru afaceri mici – ...

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

67.999 €
23.00 € / mp

Teren intravilan Campulung - 2.957 mp cu livada ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.957 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

36.900 €
7.38 € / mp

Teren cu livada de vanzare in Albesti de Muscel

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
512.435 €
35 € / mp

Vand teren in parc industrial intre 10.000-150. ...

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare 1071 mp, Campulung, Arges

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

104.342 €
29 € / mp

Doua Terenuri de vanzare Campulung Muscel si Bu ...

Exterior Vest, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

3.598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

5 €
0 € / mp

Teren si casuta Boteni

Est, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

55.000 €
10 € / mp

Vand Teren Campulung Muscel

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

11.431 €

De vanzare teren intravilan zona Marcus, Campul ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

23.070 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4.614 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

75.000 €
34.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN 2200 MP CAMPULUNG ARGES

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

Ieri
5

22.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare 2400 mp, Campulung, Arges

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.391 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
1

546.000 €
1.40 € / mp

Teren Comasat 39 ha langa Campulung Muscel - Co ...

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

390.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

132.670 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pret usor negociab ...

Valea Mare-Pravăț

La ~5km distanță

13.267 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă

108.000 €

Teren generos de vanzare cu vedere spre Iezer i ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

108.000 €
6.99 € / mp

Teren generos de vanzare cu vedere spre Iezer i ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

15.459 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

256.620 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Bughea de Sus 8600mp

Bughea de Sus

La ~5km distanță

8.554 mp teren