Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

171.000 €
20 € / mp

Când simți că ți-a lipsit ceva, e probabil Mara ...

Budești

8.550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren cu bucatarie si pivnita

Budești

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren cu bucatarie si pivnita

Budești

900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
4

35.000 €
8.35 € / mp

Teren extravilan intabulat de vanzare sat Breb, ...

Breb

La ~5km distanță

4.193 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

78.000 €
3.74 € / mp

Teren 20,876mp Breb / Drumul Principal

Breb

La ~5km distanță

20.876 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

11.000 €
5.74 € / mp

Teren 1,915mp Breb / Drumul Principal

Breb

La ~5km distanță

1.915 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oază de liniște – teren de vânzare 6.725 mp

Hoteni

La ~5km distanță

6.725 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

16.800 €
28 € / mp

Teren de Vanzare

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
44.12 € / mp

Teren 340mp Ocna Sugatag / Strada Dumbrava

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

340 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

39.000 €
9.30 € / mp

Teren in cea mai turistica localitate din Roman ...

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

4.193 mp
4.193 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oaza de lini?te teren de vanzare 6.725 mp

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.725 mp
6.725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

630 mp
630 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

480.000 €

Oportunitate Investitie Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

f.s. 200 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

186.668 €
2 € / mp

Teren 93.334 mp Ocna Sugatag, la Borcut

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

93.334 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

30.000 €
15 € / mp

Teren intravilan

Călinești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

30.000 €
15 € / mp

teren de vanzare

Văleni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

6.200 €
0.97 € / mp

Teren 6,377mp Harnicesti / Strada Principala

Hărnicești

La ~5km distanță

6.377 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

14.000 €
1.39 € / mp

Teren de vanzare in Manastirea

Mănăstirea

La ~10km distanță

10.054 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

20.000 €
10.62 € / mp

Teren 1,884mp Berbesti / Drumul secundar

Giulești

La ~10km distanță

1.884 mp
1.884 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

56.900 €
12.30 € / mp

Teren 4,627mp Giulesti / Strada PRINCIPALA

Giulești

La ~10km distanță

4.627 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

35.000 €
10.22 € / mp

Teren de vanzare | 3423 mp | Copalnic | la drum ...

Central, Cavnic

La ~10km distanță

3.423 mp
3.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.050 €
0.18 € / mp

Ocazie teren intravilan langa partia Cavnic 60 ...

Exterior Vest, Cavnic

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

9.000 €
10.90 € / mp

Teren 826mp in CAVNIC zona Pietrele Soimului cu ...

Central, Cavnic

La ~10km distanță

826 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

102.000 €
123.420 €
8.50 € / mp

Cavnic, 1,2 ha teren intrav.

Central, Cavnic

La ~10km distanță

12.000 mp
12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

11.000 €
4.11 € / mp

Teren de vanzare

Glod

La ~10km distanță

2.674 mp teren