Proprietăți unice: 12
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
4

495.000 €
1,292.43 € / mp

Oportunitate de investiție | Teren 383 mp | Zon ...

Parcul Carol, Sector 4

428 m (5 min)

383 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

259.999 €
1,733.33 € / mp

De vanzare teren + imobil locuibil 5 Camere Par ...

Parcul Carol, Sector 4

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

5.400.000 €
1,200.00 € / mp

Oportunitate pentru dezvoltatori imobiliari!

Parcul Carol, Sector 4

248 m

4.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
8

2.474.329 €
2.044.900 €
1,314.04 € / mp

Teren 1883 mp in zona centrala, deschidere stra ...

Parcul Carol, Sector 4

1.883 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

690.000 €
1,380.00 € / mp

Parcul Carol-Rond Cosbuc, 500 mp, deschidere 20 ...

Parcul Carol, Sector 4

337 m (14 min)

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

2.000.000 €
1.500.000 €
2,081.17 € / mp

TEREN CONSTRUIBIL PARCUL CAROL

Parcul Carol, Sector 4

384 m (5 min)

961 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

1.650.000 €
1.710.000 €
868.42 € / mp

Parcul Carol Teren 1900 mp pt Imobil Apartament ...

Parcul Carol, Sector 4

846 m (11 min)

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

26.353.800 €
21.780.000 €
1,550.22 € / mp

Zona Parcul Carol 17.000 mp desch 200 m urbanis ...

Parcul Carol, Sector 4

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

600.000 €
659.34 € / mp

Teren de 900mp în vecinătatea parcului Carol

Parcul Carol, Sector 4

910 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.599.999 €
820.51 € / mp

Parc Carol 1950mp-Dubla Deschidere

Parcul Carol, Sector 4

504 m

1.950 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

3.380.000 €
4.089.800 €
650 € / mp

Parcul Carol,teren suprafata 5,200mp

Parcul Carol, Sector 4

430 m

5.200 mp
5.200 mp teren
f.s. 63 m
Agenție

Mai mult de un an
2

3.380.000 €
650 € / mp

Parcul Carol,teren suprafata 5,200mp

Parcul Carol, Sector 4

5.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.000 €
1,050.00 € / mp

Teren 400 mp poziție excelentă în centrul capit ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

501 m

400 mp teren
Construcții
Dezvoltator

11 luni în urmă
2

4.300.000 €
932.55 € / mp

Descopera terenul din Splaiul Unirii, Nr. 166

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

900 m

4.611 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

529.000 €
1,097.51 € / mp

Vanzare teren Intravilan Unirii - Str. Anton Pa ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

848 m

482 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
2

570.000 €
1,205.07 € / mp

Unirii -Sfanta Vineri teren 473 mp, deschidere ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

525 m (7 min)

473 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

1.500.000 €
2,000.00 € / mp

Unirii, teren 750 mp, des 15 ml, CUT 3 si POT 7 ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
17

1.450.000 €
2.122.945 €
1,861.36 € / mp

TEREN AMPLASAT IDEAL- SPLAIUL UNIRII -CAMERA ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

747 m

779 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

2.080.500 €
1,500.00 € / mp

Teren 1387 mp cu front 27 ml, liber de construc ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

326 m

1.387 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

4.500 €
0.50 € / mp

inchiriere teren 9000 mp Splaiul Unirii Lunca C ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.000.000 €
1,441.96 € / mp

Teren 1400 mp | Calea Rahovei - Piață de Flori ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

1.387 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
6

194.400 €
1,800.00 € / mp

Portul Giurgiu - Faleza - Debarcader -Ultracent ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

108 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

570.000 €
1,205.07 € / mp

Unirii -Sfanta Vineri teren 473 mp, deschidere ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

712 m

473 mp
473 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

585.000 €
1,103.77 € / mp

Vanzare teren 530mp Certificat Urbanism P+6 zon ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

854 m

530 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

1.024.870 €
847.000 €
1,810.72 € / mp

Teren + constructii vechi - Cartierul Evreiesc ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

843 m (11 min)

566 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
500 € / mp

Oportunitate ! Teren ultracentral -bd Mircea Vo ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

727 m

100 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

570.000 €
1,205.07 € / mp

Unirii -Sfanta Vineri teren 473 mp, deschidere ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

710 m

473 mp
473 mp teren
f.s. 29 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

79.500 €
179.86 € / mp

vand teren 450 mp Bucuresti Sector 5 strada Tei ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

442 mp teren
2E
Agenție

9 luni în urmă
4

999.900 €
2,856.86 € / mp

Teren de vanzare in zona Unirii cu dubla deschi ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

1.056 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

3.300.001 €
1,100.00 € / mp

Pozitie top! Intravilan, central zona Unirii!

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Parcul Carol, Sector 4

Parcul Carol, situat în Sector 4 al Bucureștiului, este o zonă apreciată pentru frumusețea sa naturală și accesibilitatea la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă un mediu plăcut, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 1.599.000 euro, cu oferte care încep de la 690.000 euro și pot ajunge până la 16.150.000 euro, ceea ce indică o piață de lux.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând transportul în întreaga capitală.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 898 euro, cu valori variind între 650 euro/m² și 1.596 euro/m².
  • Disponibilitate pe piață: Terenurile au un timp mediu de listare de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Parcul Carol reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri de vânzare într-o zonă bine cotată din București. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Nu rata ocazia de a investi în această zonă deosebită!