Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă

430.000 €
2.00 € / mp

De vânzare Teren 215,348 mp Glina, lâ ...

Nord-Vest, Sector 4

226 m (2 min)

215.348 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

391.584 €
24 € / mp

Vindem Teren Rezidențial 16.316 mp - Ciolp ...

Nord-Vest, Sector 4

711 m

16.316 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

271.639 €
43.99 € / mp

Teren de vanzare Dragomiresti Vale centura Bucu ...

Vest, Sector 6

La ~5km distanță

6.175 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

379.500 €
1,171.30 € / mp

Teren intravilan, Ultracentral, Str. Salvatorul ...

Ultracentral

La ~5km distanță

407 m

324 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

950.000 €
190 € / mp

Teren Bucurestii Noi - Straulesti , cu autoriza ...

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

5.800.000 €
145 € / mp

Teren Soseaua Odai sector 1

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

750.000 €
150 € / mp

Teren soseaua de centura Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

995.000 €
34.97 € / mp

TEREN INTRAVILAN IDEAL HALA INDUSTRIALA

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

28.450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

6.104.700 €
350 € / mp

Teren Baneasa

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

17.442 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

12.800 €
16 € / mp

Crevedia, loturi de casa langa padure, eForest

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

800 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500.000 €
62,500.00 € / mp

Vand teren 8,4 ha, comuna Mihailesti, jud. Giur ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

8,4 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

250.000 €
104.60 € / mp

Ana Ipatescu, Bucuresti, sector 1

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

2.390 mp
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
4

2.999.000 €
240.67 € / mp

Teren cu deschidere la Drumul Intre Tarlale

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

611 m (8 min)

12.461 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

1.373.540 €
140 € / mp

Teren Soseaua de centura Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

9.811 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

16.750.000 €
246.32 € / mp

Teren de vanzare Parc centura Vest

Vest, Sector 6

La ~5km distanță

68.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

74.900 €
12.28 € / mp

Padure Joita, teren intravilan

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

6.100 mp
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
3

180.000 €
845.07 € / mp

Teren Regina Maria- 11 Iunie.

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

743 m (8 min)

f.s. 7 m
Agenție

Mai mult de un an
17

1.315.054 €
1.086.822 €
131.51 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie pentru 2 hale - ...

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

860.000 €
93.48 € / mp

Teren 9,200mp Soseaua Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

9.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

625.000 €
125 € / mp

Teren 5,000mp Soseaua Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

125.000 €
115.000 €
25 € / mp

Bogati, jud. Arges

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

5.000 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

40.000 €
46.67 € / mp

Zarnesti - Tohanita

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

857 mp
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
11

100.000 €
6.06 € / mp

DE VANZARE 2 LOTURI LIPITE (TOTAL 16.500 MP) IN ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

16.500 mp
f.s. 142 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

125.000 €
294.12 € / mp

Constanta, Techirghiol

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

425 mp
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
1

855.000 €
45 € / mp

Teren Autostrada Bucuresti Pitesti-Rompescaria, ...

Exterior Vest, Sector 6

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

157.650 €
25 € / mp

Potigrafu portunitate! - teren dezvoltare DN1 c ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

6.306 mp
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

38.500 €
81.91 € / mp

Padina, Buzau

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

470 mp
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă

205.000 €
35.72 € / mp

Palazu Mare, Constanta

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

5.739 mp
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

7.000 €
13.16 € / mp

Mihaesti, Arges

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

532 mp
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

105.000 €
10.78 € / mp

Bradu

Exterior Vest, Sector 6

La ~5km distanță

9.740 mp
4.200 mp teren
f.s. 30 m