Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
1

943.800 €
786.50 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, BAICULUI, ST 1200 MP

Baicului, Sector 2

137 m (14 min)

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

200.000 €
727.27 € / mp

Baicului | Teren cu casa demolabila

Baicului, Sector 2

354 m (18 min)

275 mp
275 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

290.400 €
605 € / mp

De vanzare teren zona Colentina - Fundeni

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

1.000.000 €
400 € / mp

Fundeni, teren in suprafata de 2500 mp, cu o d ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

1.679.125 €
475 € / mp

Teren intravilan cu deschidere la lac – 3.535 m ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

3.535 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
7

810.000 €
300 € / mp

OCAZIE SE VINDE TEREN INTRAVILANT 2700MP PENTRU ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

2.700 mp teren
f.s. 140 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200.000 €
393.70 € / mp

Teren constructii - 508 mp - Cartier Ion Creang ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
51

140.000 €
471.38 € / mp

TEREN CU CASA DEMOLABILA

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

297 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

420.000 €
700 € / mp

Teren intravilan 600 mp | Dublă deschidere | Șo ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

95.000 €
89.000 €
409.48 € / mp

REL4001147 Teren I De Vanzare I Fundeni

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

232 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

467.000 €
565.070 €
360.06 € / mp

Două terenuri cu potențial

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

268 m

1.297 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 467,000 € și 565.070 €
Agenție

10 luni în urmă
20

180.250 €
350 € / mp

MEGA OCAZIE SE VINDE TEREN CU DESCHIDERE LA LAC ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

400 m

515 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
14

1.680.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 42.000 MP - FUNDENI - A2 PUZ A ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

42.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

102.000 €
106.000 €
300 € / mp

Vanazre teren Soseaua Fundeni

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

340 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

599.000 €
257.63 € / mp

Teren Investiție Fundeni: 2.325 mp, Potențial P ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

463.500 €
250 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare vile – 1.854 mp | ...

Fundeni, Sector 2

La ~5km distanță

1.854 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

540.800 €
160 € / mp

Teren Fundeni-Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

3.380 mp teren
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

550.000 €
561.22 € / mp

Teren de vanzare Soseaua Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

980 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

1.350.000 €
135 € / mp

Teren in Dobroesti, Ilfov, Bulevardul Nordului, ...

Dobroești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

540.800 €
160 € / mp

Teren Fundeni-Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

3.380 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
7

130.000 €
125.000 €
322.58 € / mp

Dobroesti, deschidere la lac, 400 mp, casa reno ...

Dobroești

La ~5km distanță

403 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

135.000 €
160.000 €
146.10 € / mp

Teren intravilan Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

924 mp
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

180 €
0.04 € / mp

Vand teren in intravilanul Comunei Dobroesti

Dobroești

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.000 €
2 € / mp

Teren de inchiriat Dragonul Rosu

Dobroești

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

720.000 €
72 € / mp

Dobroesti | Teren 10.000 Mp | Deschidere 43 Ml ...

Dobroești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

3 luni în urmă
4

100.000 €
200 € / mp

Lot de casa (500 mp) pe str. Baltii - Dobroiest ...

Dobroești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

188.000 €
274.45 € / mp

Teren Dobroiesti

Dobroești

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

100.000 €
200 € / mp

Lot de casa (500 mp) pe str. Baltii - Dobroiest ...

Dobroești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

2.375.000 €
95 € / mp

TEREN 25000 MP IDEAL PENTRU DEZVOLTARE CARTIER ...

Dobroești

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

47.280 €
120 € / mp

Dobroesti | Pantelimon | 11 Parcele teren 394-6 ...

Dobroești

La ~5km distanță

394 mp teren
Construcții