Proprietăți unice: 55
Proprietari: 55
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
583.33 € / mp

Teren de vânzare 360 mp, Episcopul Vulcan nr. 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

360 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

635.000 €
2,275.99 € / mp

Casa + Teren Premium Herastrau | Deschidere 22m ...

Herăstrău, Sector 1

854 m

279 mp
279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

595.000 €
440.74 € / mp

Teren Aviatiei- Henri Coanda -Pipera

Pipera, Sector 1

1.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

300.000 €
260.000 €
977.20 € / mp

Ion Mihalache - Turda

Grivița, Sector 1

545 m

307 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

456.320 €
310 € / mp

Teren intravilan 1472 mp cu 310 euro/mp, toate ...

Străulești, Sector 1

814 m

1.472 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

3.500.000 €
5,384.62 € / mp

Aviatiei, Promenada Mall

Aviației, Sector 1

650 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

345.000 €

Teren intravilan 876 mp | deschidere 25 ml | zo ...

Pipera, Sector 1

743 m

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.350.000 €
1.600.000 €
540 € / mp

Vânzare / Inchiriere Teren 2512 mp + birouri 15 ...

Sisești, Sector 1

794 m

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.662.000 €
3,792.02 € / mp

Vânzare Teren NORDULUI 702 mp, Sector 1, Parcul ...

Herăstrău, Sector 1

918 m (11 min)

702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

97.900 €
110 € / mp

Teren 890mp str. Piscul Rusului

Băneasa, Sector 1

890 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650.000 €
2,569.17 € / mp

Dorobanti, strada Dionisie Fotino 14, teren de ...

Floreasca, Sector 1

979 m

253 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

200 €
0.14 € / mp

Straulesti Drumul Sarmas nr 76/78 lot 25/27 pr ...

Străulești, Sector 1

1.380 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

78.600 €
100 € / mp

Oportunitate INVESTITIE Teren Scoala Alethea

Băneasa, Sector 1

786 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

153.000 €
1,353.98 € / mp

Aviatiei - Teren de vanzare strada Balonului

Aviației, Sector 1

632 m (8 min)

113 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

575.000 €
575 € / mp

Teren unic 1000mp, Bucurestii Noi I 28m deschid ...

Bucureștii Noi, Sector 1

737 m

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

13.370.500 €
786.50 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile In PIPER ...

Pipera, Sector 1

17.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

601.910 €
230 € / mp

Teren construibil Sector 1 – Străulești | 2.617 ...

Străulești, Sector 1

2.617 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

948.000 €
120 € / mp

Teren intravilan de 7900 mp, în Străulești

Străulești, Sector 1

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.000 €
937.02 € / mp

Teren cu autorizatie de construire de vanzare z ...

Bucureștii Noi, Sector 1

998 m

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

210.000 €
583.33 € / mp

Teren intravilan de 360 mp, în Bucureștii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

767 m

360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

269.000 €
539.100 €
269 € / mp

2000 mp pe Liziera Padurii Baneasa

Băneasa, Sector 1

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

490.000 €
245 € / mp

Teren de vanzare Intravilan pipera, 2000mp ,str ...

Pipera, Sector 1

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

135.000 €
120.000 €
584.42 € / mp

Teren 231mp Sector 1 | Construibil P+2E | CU 20 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

900 m (11 min)

231 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Sector 1, București, direct de la proprietari

Sector 1 din București este o zonă deosebită, apreciată pentru accesibilitatea sa la transportul public, inclusiv stații de metrou, și pentru facilitățile de înaltă calitate. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 325.000 euro, cu oferte care încep de la 3.984 euro și pot ajunge până la 5.500.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat în comparație cu prețul mediu național de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 100 m² și 1.150 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 493 euro, cu valori variind de la 2 euro până la 3.000 euro.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând transportul în comun.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 167 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Sector 1 este o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având în vedere prețurile variate și accesibilitatea la transportul public. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă?