Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
583.33 € / mp

Teren de vânzare 360 mp, Episcopul Vulcan nr. 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

360 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

575.000 €
575 € / mp

Teren unic 1000mp, Bucurestii Noi I 28m deschid ...

Bucureștii Noi, Sector 1

737 m

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.000 €
937.02 € / mp

Teren cu autorizatie de construire de vanzare z ...

Bucureștii Noi, Sector 1

998 m

651 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

210.000 €
583.33 € / mp

Teren intravilan de 360 mp, în Bucureștii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

767 m

360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

135.000 €
120.000 €
584.42 € / mp

Teren 231mp Sector 1 | Construibil P+2E | CU 20 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

900 m (11 min)

231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

315.000 €
739.44 € / mp

Teren de vanzare in Bulevardul Bucure?tii Noi 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

419 m

426 mp
426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

900.000 €
409.09 € / mp

Teren Sectorul 1 Zona Sisesti, Piscul Mo?ului, ...

Bucureștii Noi, Sector 1

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

645.000 €
32.25 € / mp

Teren de vanzare, 20.000 mp, sector 1, intravil ...

Bucureștii Noi, Sector 1

20.000 mp
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

50.000 €
108.46 € / mp

Teren intravilan 461mp, Str.Carutei 94 Sector 5 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

220.000 €
452.67 € / mp

Teren ?i casa batraneasca demolabila

Bucureștii Noi, Sector 1

486 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

200 €
0.14 € / mp

Straulesti Drumul Sarmas nr 76/78 lot 25/27 pr ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

1.380 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

948.000 €
120 € / mp

Teren intravilan de 7900 mp, în Străulești

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

601.910 €
230 € / mp

Teren construibil Sector 1 – Străulești | 2.617 ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

2.617 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

300 €
0.23 € / mp

Teren 1300mp de vanzare in Straule?ti

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

456.320 €
310 € / mp

Teren intravilan 1472 mp cu 310 euro/mp, toate ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

814 m

1.472 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

210.000 €
662.46 € / mp

Teren de vanzare cu AC Strada Cotnari 25, acces ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

705 m

317 mp
317 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

200.000 €
400 € / mp

Teren 500 mp in Sector 1, zona Straulesti

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

360.000 €
476.19 € / mp

Teren + casa Chitila , Jud Ilfov str Recoltei

Chitila

La ~5km distanță

756 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.057.500 €
75 € / mp

Teren 1,41ha Centura Bucure?ti, langa Sameday H ...

Central, Chitila

La ~5km distanță

14.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

178.000 €
187.000 €
178 € / mp

Chitila

Central, Chitila

La ~5km distanță

1.000 mp
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

265.000 €
311.76 € / mp

Construc?ie 195mp Amprenta+ Teren 895mp +

Central, Chitila

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

260.000 €
130 € / mp

TEREN INDUSTRIAL CHITILA (RUDENI) | 2000 MP | U ...

Nord, Chitila

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20 €
0 € / mp

Teren Chitila str. Oxigenului

Exterior Vest, Chitila

La ~5km distanță

17.666 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

195 €
0.22 € / mp

Chitila

Central, Chitila

La ~5km distanță

883 mp
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

38.232 €
59 € / mp

Teren premium de vanzare in Eden Forest -vizavi ...

Central, Chitila

La ~5km distanță

648 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

425.000 €
177.97 € / mp

Teren intravilan Mogosoaia

Mogoșoaia

La ~5km distanță

2.388 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

325.450 €
115 € / mp

Proprietar, vand teren intravilan Mogosoaia, zo ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

2.830 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

207.000 €
205.77 € / mp

Teren de Vânzare în Mogoșoaia – Poziție Unică c ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

1.006 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

312.000 €
198.73 € / mp

Teren 1570 mp teren poziție excelentă

Mogoșoaia

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

69.500 €
111.38 € / mp

Teren Mogosoaia 624mp (proprietar)

Mogoșoaia

La ~5km distanță

624 mp teren
2E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Bucureștii Noi, Sector 1, direct de la proprietari

Bucureștii Noi, situat în Sector 1, este o zonă bine conectată, cu acces facil la stațiile de metrou, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 299.000 euro, cu oferte ce încep de la 147.846 euro și ajung până la 722.100 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni și prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 595 euro, cu valori variind de la 111 euro/m² până la 999 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Proprietăți direct de la proprietari: Toate terenurile disponibile sunt listate direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Bucureștii Noi reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare, având în vedere accesibilitatea și potențialul de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile de vânzare din această zonă? Nu rata cele mai noi oferte!