Proprietăți unice: 9
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

97.900 €
110 € / mp

Teren 890mp str. Piscul Rusului

Băneasa, Sector 1

890 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

78.600 €
100 € / mp

Oportunitate INVESTITIE Teren Scoala Alethea

Băneasa, Sector 1

786 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

269.000 €
539.100 €
269 € / mp

2000 mp pe Liziera Padurii Baneasa

Băneasa, Sector 1

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

300.000 €
300 € / mp

PADUREA BANEASA

Băneasa, Sector 1

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

228.000 €
229.84 € / mp

1000mp in Cartier Padurea Baneasa (Drumul Munte ...

Băneasa, Sector 1

992 mp
992 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

385.000 €
350 € / mp

Vand teren intravilan 1100mp Sos Bucuresti Ploi ...

Băneasa, Sector 1

1.100 mp
1.100 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2.190.000 €
730 € / mp

Teren Nisipoasa 3000mp de Vanzare

Băneasa, Sector 1

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

89.850 €
149.75 € / mp

Otopeni, Odai, str. Panait Istrati

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

600 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

300.000 €
260.000 €
977.20 € / mp

Ion Mihalache - Turda

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

545 m

307 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

567.500 €
500.44 € / mp

Teren de vanzare Sisesti

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

752 m

1.134 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.350.000 €
1.600.000 €
540 € / mp

Vânzare / Inchiriere Teren 2512 mp + birouri 15 ...

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

794 m

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2.040.000 €
3,000.00 € / mp

Teren premium de vanzare - oportunitate investi ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

635.000 €
2,275.99 € / mp

Casa + Teren Premium Herastrau | Deschidere 22m ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

854 m

279 mp
279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.662.000 €
3,792.02 € / mp

Vânzare Teren NORDULUI 702 mp, Sector 1, Parcul ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

918 m (11 min)

702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

153.000 €
1,353.98 € / mp

Aviatiei - Teren de vanzare strada Balonului

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

632 m (8 min)

113 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

3.500.000 €
5,384.62 € / mp

Aviatiei, Promenada Mall

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

650 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
1,184.83 € / mp

Particular - Teren str. Sandu Aldea 5 - cu AC v ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

827 m

422 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

230.000 €

Domenii I Teren intravilan 189 mp

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

743 m

f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

944.550 €
1,499.29 € / mp

Barbu Vacarescu Floreasca, Teren intravilan lib ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

881 m (11 min)

630 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

La ~5km distanță

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650.000 €
2,569.17 € / mp

Dorobanti, strada Dionisie Fotino 14, teren de ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

979 m

253 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

1.399.900 €
486.08 € / mp

teren intravilan + cladiri industriale + casa r ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

2.880 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

150 €
0.03 € / mp

Vand teren Giulesti Sarbi

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

160.000 €
400 € / mp

Vand teren intravilan Giulesti 400 mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

276 m

400 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Băneasa, Sector 1, direct de la proprietari

Băneasa, situată în Sector 1 al Bucureștiului, este o zonă bine cunoscută pentru accesul său facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, și pentru atmosfera sa liniștită, fiind aproape de parcuri și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 395.000 euro, cu oferte ce încep de la 356.440 euro și pot ajunge până la 5.395.710 euro, indicând o piață de lux.
  • Accesibilitate: Zona beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 335 euro, cu valori variind între 54 euro/m² și 1.250 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă, dar cu o cerere constantă.

Băneasa reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în terenuri, având în vedere accesibilitatea și potențialul de dezvoltare. Ești gata să explorezi opțiunile disponibile?