Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
8

699.999 €
662.25 € / mp

De vanzare Teren Intravilan zona Polona, sector ...

Polonă, Sector 1

264 m (3 min)

1.057 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

700.000 €
656.04 € / mp

Teren de vanzare | Polona | Stefan cel Mare | C ...

Polonă, Sector 1

369 m (5 min)

1.067 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

3.355.000 €
2,500.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, POLONA, ST 1342 MP, CU ...

Polonă, Sector 1

482 m (3 min)

1.342 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

2.637.000 €
1,800.00 € / mp

Polona teren 1465mp pentru duplexuri

Polonă, Sector 1

152 m (2 min)

1.465 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

7.770.000 €
4,200.00 € / mp

Primaverii | Teren liber de construcții

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

751 m (9 min)

1.850 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

950.000 €
2,294.69 € / mp

Teren intravilan ***414mp*** // Primaverii

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

399 m (5 min)

414 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

1.950.000 €
4,936.71 € / mp

Primaverii | Mircea Eliade | Teren liber de con ...

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

685 m (9 min)

395 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
5

2.500.000 €
7,267.44 € / mp

Teren de vânzare – Primăverii, vizavi de Parcul ...

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

691 m (8 min)

344 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
4

573.300 €
1,050.00 € / mp

Teren de Vanzare 546Mp. - Central - Sector 2

P-ța Galați, Ultracentral

La ~5km distanță

768 m (10 min)

546 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

720.575 €
1,025.00 € / mp

Teren de Vanzare 702 Mp - Central - Sector 2

P-ța Galați, Ultracentral

La ~5km distanță

743 m (9 min)

703 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.600.000 €
2.599.000 €
2,000.00 € / mp

Piața Victoriei - intrarea Sevastopol

Capitale, Sector 1

La ~5km distanță

465 m (6 min)

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

800.000 €
2,395.21 € / mp

Piata Romana teren 334 mp ,liber utilitati , pt ...

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

242 m (3 min)

334 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

950.000 €
2,454.78 € / mp

REL4000921 Teren investitie Piata Romana

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

195 m (2 min)

387 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

605.000 €
1,850.15 € / mp

Romana, teren 327 mp

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

676 m (8 min)

327 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

8 luni în urmă
3

395.000 €
1,908.21 € / mp

Teren de vanzare-Piata Amzei

P-ța Amzei, Ultracentral

La ~5km distanță

643 m (8 min)

207 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

479.000 €
1,396.50 € / mp

REL4001175 Floreasca - Barbu Vacarescu - teren ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

987 m (12 min)

343 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

650.000 €
2,569.17 € / mp

Dorobanti, strada Dionisie Fotino 14, teren de ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

979 m

253 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

495.000 €
1,666.67 € / mp

SECTOR 2, FLOREASCA, W.A.MOZZART, ST 297 MP

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

297 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

519.900 €
1,733.00 € / mp

Floreasca, teren 300 mp, oportunitate, dezvolta ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
1

519.900 €
1,733.00 € / mp

Vand teren Floreasca 300 mp - Oportunitate rara ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

775.000 €
1,769.41 € / mp

Teren *438mp* / S+P+2E / PUD // Floreasca

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
25

775.000 €
1,769.41 € / mp

Teren intravilan ***438mp*** / PUD // Floreasc ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

450.000 €
1,500.00 € / mp

Floreasca, teren supraf 300 mp, desch 18 ml , i ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

519.900 €
1,733.00 € / mp

Vand teren Floreasca 300 mp - Oportunitate rara ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

648 m (8 min)

300 mp
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

870.000 €
1,990.85 € / mp

Teren de vanzare Floreasca Compozitori

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

437 mp
437 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

944.936 €
1,499.90 € / mp

URGENT!, TEREN LIBER DE CONSTRUCTII, REZIDENTIA ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

212 m (3 min)

630 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

499.000 €
1,663.33 € / mp

Floreasca, teren pentru dezvoltare rezidentiala ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

2.000.000 €
1,666.67 € / mp

Zona Piata Rosetti teren 1200 mp ideal rezident ...

P-ța Rosetti, Ultracentral

La ~5km distanță

689 m (9 min)

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

2.000.000 €
1,666.67 € / mp

Zona Piata Rosetti teren 1200 mp ideal rezident ...

Rosetti, Ultracentral

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

820.000 €
1,464.29 € / mp

Vanzare teren Armeneasca, intravilan, 560 mp

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

560 mp teren

Terenuri de vânzare în Polona, Sector 1

Polona, situată în Sector 1 al Bucureștiului, este o zonă exclusivistă, apreciată pentru accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, și pentru atmosfera sa liniștită. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 750.000 euro, cu oferte care încep de la 700.000 euro și pot ajunge până la 3.355.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 708 euro, cu valori variind între 656 euro și 2.500 euro.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând transportul în întreaga capitală.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 114 zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Polona, Sector 1, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă premium, cu acces facil la facilități urbane. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?