Proprietar
Proprietăți unice: 25
Proprietari: 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

180.000 €
22.78 € / mp

Teren 7.900 mp Bucov | POT 30% | CUT 0,9 | rezi ...

Bucov

7.900 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

75.000 €
5 € / mp

Terenuri de vanzare, Bucov, 15000mp si 2500mp, ...

Bucov

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

25.000 €
50 € / mp

Loturi teren de vanzare

Bucov

500 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

130.000 €
75.19 € / mp

Vanzare teren intravilan in Bucov, Prahova, 172 ...

Bucov

1.729 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

70.000 €
14.61 € / mp

Teren intravilan 4792 mp, Bucov

Bucov

4.792 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

299.045 €
39.99 € / mp

Teren intravilan 7478 mp Bucov, parcelabil, ide ...

Bucov

7.478 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

234.000 €
117,000.00 € / mp

Teren langa parc 2.343 m² Bucov – Ideal pentru ...

Bucov

2,34 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

110.000 €
22 € / mp

Royal Imobiliare - vanzari terenuri zona Bucov

Bucov

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

27.000 €
45 € / mp

NOVSISIMO-IMOBILIARE: TEREN IN ZONA BUCOV

Bucov

600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

23.500 €
38.03 € / mp

Teren de vanzare - Bucov

Bucov

618 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

45.000 €
18 € / mp

Teren Bucov Chitorani Prahova

Bucov

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

297.000 €
99.87 € / mp

Teren de vanzare, Bucov, acces DN1B

Bucov

2.974 mp
2.974 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

45.000 €
45 € / mp

Teren Bucov 1000m

Bucov

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

33.000 €
11.79 € / mp

Teren extravilan de vanzare Bucov, Prahova 2800 ...

Bucov

2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

49.900 €
19.96 € / mp

Teren intravilan 2500mp, Bucov

Bucov

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan 5.000 mp 8Euro/mp Bucov, Praho ...

Bucov

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

100.500 €
3 € / mp

Teren 33.500 mp-Valea Orlei, Prahova/ COMISION ...

Bucov

33.500 mp
33.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

45 €
0.06 € / mp

Vand teren intravilan Com. Bucov, zona parc

Bucov

768 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

400.000 €
2.86 € / mp

Vanzare plantatie/ferma de nuci, 2000 pomi, 14h ...

Bucov

140.000 mp
140.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

48.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare 3200 m in Pleasa Re ...

Bucov

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
12 € / mp

Teren Intravilan sat Pleasa 2500m2

Bucov

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

370.000 €
23.34 € / mp

Teren 15851 mp , zona Bucov-Pleasa , Hala si sp ...

Bucov

15.851 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
10

25.000 €
56.82 € / mp

Teren intravilan, in Bucov, zona de vile nou co ...

Bucov

440 mp
440 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

Azi
2

5.000 €
1 € / mp

Inchiriez teren intravilan

Bucov

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

259.275 €
75 € / mp

Vanzare teren intravilan in Bucov, Prahova

Bucov

3.457 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

49.900 €
19.96 € / mp

Teren intravilan 2500mp, Bucov

Chițorani

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

67.300 €
10 € / mp

Vand teren in sat Bighilini-Chitorani

Chițorani

La ~5km distanță

6.730 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

49.900 €

Teren intravilan 2500mp, Bucov

Chițorani

La ~5km distanță

f.s. 18 m

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

100.500 €
3 € / mp

Teren 33.500 mp-Valea Orlei, Prahova/ COMISION ...

Valea Orlei

La ~5km distanță

33.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

23.620 €
10 € / mp

Vand teren intravilan Valea Calugareasca , Sat ...

Valea Popii

La ~5km distanță

2.362 mp teren

Terenuri de vânzare în Bucov, Județul Prahova

Bucov, o localitate din Județul Prahova, oferă oportunități atractive pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă se distinge prin accesibilitate și un mediu natural plăcut. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Bucov, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 30.000 euro, cu oferte care încep de la 23.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 75 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori variind între 3 euro/m² și 927 euro/m².