Proprietar
Proprietăți unice: 161
Proprietari: 8
Agenție

2 zile în urmă
13

145.000 €
145 € / mp

Teren intavilan | Autorizație de construcție + ...

Stupini, Brașov

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

72.500 €
86.62 € / mp

Teren intravilan, Stupini, str. Baciului, desch ...

Stupini, Brașov

837 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

61.960 €
20 € / mp

Teren 3098 mp Brasov / Stupini/ COMISION 0%

Stupini, Brașov

3.098 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

54.900 €
100 € / mp

Teren situat in Stupini in str. Merilor, supraf ...

Stupini, Brașov

549 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
12

53.500 €
100 € / mp

Loturi de teren pentru Locuințe Individuale | S ...

Stupini, Brașov

535 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.500.000 €
171.19 € / mp

Teren intravilan 8.762 mp – Stupini Brașov, cu ...

Stupini, Brașov

8.762 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
59.09 € / mp

Parcela de teren in zona linistita dar usor acc ...

Stupini, Brașov

660 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

55.000 €
64.71 € / mp

BRASOV - STUPINI, TEREN CONSTRUCTII, 850 MP!

Stupini, Brașov

850 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

54.900 €
100 € / mp

Teren 549 mp Stupini strada Merilor, asfalt, ut ...

Stupini, Brașov

549 mp
549 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

55.000 €
107 € / mp

Teren intravilan 514mp- Stupini, Brașov | Ideal ...

Stupini, Brașov

514 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

28.980 €
60 € / mp

Teren 483mp Brasov / Stupini/ COMISION 0%

Stupini, Brașov

483 mp
483 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

436.800 €
491.400 €
80 € / mp

Teren 5460mp Brasov-Stupini / Strada Plaiului

Stupini, Brașov

5.460 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

700.000 €
91 € / mp

Stupini str. Barsei, asfalt, utilitati, 14 lotu ...

Stupini, Brașov

7.692 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

90.597 €
69 € / mp

Teren pentru construcții în Stupini, cu potenți ...

Stupini, Brașov

1.313 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.500.000 €
1.71 € / mp

Teren intravilan aprx. 9000 mp de vânzare Stupi ...

Stupini, Brașov

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

85.000 €
93.20 € / mp

Teren de casa, 912mp, 27ml, P+1+M, utilitati - ...

Stupini, Brașov

912 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

1.050.000 €
72.92 € / mp

Exclusivitate, Teren 14.400 mp, Zona Stupini, B ...

Stupini, Brașov

14.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

135.000 €
100 € / mp

Teren 1350 mp-Strada Lanii/ COMISION 0%

Stupini, Brașov

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

52.500 €
105 € / mp

Teren intravilan, 500 mp - zona Stupini/Baciulu ...

Stupini, Brașov

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
106.38 € / mp

Teren intavila cartier Stupini - Rezervat

Stupini, Brașov

517 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

76.660 €
133.09 € / mp

Teren 576 MP cu PUZ-Constructie Casa Individual ...

Stupini, Brașov

576 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
24

200.000 €
100 € / mp

Teren intravilan Stupini - Brasov

Stupini, Brașov

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
114.50 € / mp

Teren Calea Feldioarei, intre case! COMISION 0%

Stupini, Brașov

655 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

560.000 €
62.22 € / mp

Teren intravilan 9.000 mp pentru dezvoltare rez ...

Stupini, Brașov

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

99.220 €
110.24 € / mp

Parcele cu PUD P+E, diverse suprafete, Stupini ...

Stupini, Brașov

900 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
59.09 € / mp

Teren de vanzare Stupini

Stupini, Brașov

660 mp teren
f.s. 19.5 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

175.000 €
35 € / mp

Teren intravilan, 5000 mp, Stupini, str Pomicul ...

Stupini, Brașov

5.000 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

50.100 €
100 € / mp

Parcele cu PUZ Stupini, asfalt si utilitati, 50 ...

Stupini, Brașov

501 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

492.000 €
82 € / mp

S.C Vimak Imobiliare vinde teren intravilan Stu ...

Stupini, Brașov

6.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

2.500.000 €
50.09 € / mp

50.000mp teren intravilan, Clasa Master, in Br ...

Stupini, Brașov

49.906 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Stupini, Brașov

Stupini, situat în apropierea orașului Brașov, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru cei care doresc să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de un peisaj natural frumos și de proximitatea față de facilitățile urbane. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Stupini, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 103.000 euro, cu oferte ce încep de la 15.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 21.221.870 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 71 euro, cu valori ce variază de la 5 euro/m² până la 230 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 166 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Tipuri de terenuri: Zona nu dispune de terenuri noi sau în fază de planificare, iar majoritatea terenurilor sunt deja stabilite.

Stupini reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!