Proprietăți unice: 667
Proprietari: 40
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil asfalt utilit ...

Triaj, Brașov

2.325 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
20

600.000 €
143.10 € / mp

De vanzare teren unic in Brasov (vedere panoram ...

Schei, Brașov

4.193 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
20

1.548.000 €
430 € / mp

Teren intravilan zona centrala

Central, Brașov

3.600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
8

988.267 €
21,026.96 € / mp

Oportunitate investitie! Teren 47.577 mp, Codle ...

Exterior Est, Brașov

47,58 mp teren
f.s. 246 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
7

61.960 €
20 € / mp

Teren 3098 mp Brasov / Stupini/ COMISION 0%

Stupini, Brașov

3.098 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
13

39.900 €
133 € / mp

Teren 300 mp – Grădină amenajată, Triaj Brașov ...

Triaj, Brașov

300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
2

54.900 €
100 € / mp

Teren situat in Stupini in str. Merilor, supraf ...

Stupini, Brașov

549 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.599.000 €
500.94 € / mp

Oportunitate teren dezvoltare imobiliara in cen ...

Blumăna, Brașov

3.192 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
12

53.500 €
100 € / mp

Loturi de teren pentru Locuințe Individuale | S ...

Stupini, Brașov

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

52.000 €
65 € / mp

Teren de vânzare Glajerie-Râșnov, Pretabil Casă ...

Sud, Brașov

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.500.000 €
171.19 € / mp

Teren intravilan 8.762 mp – Stupini Brașov, cu ...

Stupini, Brașov

8.762 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
59.09 € / mp

Parcela de teren in zona linistita dar usor acc ...

Stupini, Brașov

660 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
50 € / mp

Teren industrial cu PUZ si PUD de la 1200 mp la ...

Uzina 2, Brașov

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

360.000 €
130.53 € / mp

TEREN CU VEDERE PANORAMICA IN CENTRUL ISTORIC A ...

Schei, Brașov

2.758 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.200.000 €
120 € / mp

10.000mp intravilan, front la doua strazi, conf ...

Tractorul, Brașov

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

165.000 €
132 € / mp

Teren intravilan 1,250mp Brasov / Comision 0%

Bartolomeu, Brașov

1.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

98.000 €
184.21 € / mp

Teren ideal bloc boutiqe, P+2E, suprafata 532 m ...

Noua, Brașov

532 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

99.500 €
199 € / mp

Teren 500 mp | Brașov Noua | P+2+M | Studii efe ...

Noua, Brașov

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

400.000 €
316.71 € / mp

Teren intravilan zona Astra

Calea București, Brașov

1.263 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

144.000 €
18 € / mp

Teren industrial in Brasov-zona Magurele

Bartolomeu, Brașov

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

55.000 €
64.71 € / mp

BRASOV - STUPINI, TEREN CONSTRUCTII, 850 MP!

Stupini, Brașov

850 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
2

54.900 €
100 € / mp

Teren 549 mp Stupini strada Merilor, asfalt, ut ...

Stupini, Brașov

549 mp
549 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

105.000 €

View superb:intravilan,constructie rezidenta ho ...

Județean, Brașov

f.s. 25 m
Agenție

4 zile în urmă

675.000 €

Oportunitate investitie! Teren 47.577 mp, Codle ...

Central, Brașov

f.s. 246 m
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

55.000 €
107 € / mp

Teren intravilan 514mp- Stupini, Brașov | Ideal ...

Stupini, Brașov

514 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

279.000 €
45 € / mp

COMISION 0% | Teren intravilan hale producție/d ...

Uzina 2, Brașov

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

100.000 €
20.41 € / mp

De vanzare

13 Decembrie, Brașov

4.900 mp teren
f.s. 54 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.280.000 €
160 € / mp

Vand teren tractorul

Tractorul, Brașov

8.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

135 €
0.05 € / mp

Teren industrial comercial Coresi Bilka

Tractorul, Brașov

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

405.000 €
75 € / mp

Teren intravilan Mun.Brasov

Central, Brașov

5.400 mp
5.400 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Brașov

Județul Brașov, cunoscut pentru peisajele sale montane și atracțiile turistice, este o destinație populară pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 188.000 euro, cu oferte care încep de la 2.300 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 52.200.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 120 m² și 26.800 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 72 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 2.546 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 164 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Județul Brașov reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, fie pentru dezvoltări rezidențiale, fie pentru investiții comerciale. Explorează acum terenurile disponibile și găsește-ți locul ideal!