Proprietăți unice: 293
Proprietari: 51
Agenție

2 zile în urmă

18.000 €
40 € / mp

Teren 450 mp intrare in Chiscani, deschidere 2 ...

Chiscani

450 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
1

22.000 €
110 € / mp

Teren 200 mp Intravilan Sos Focsani ^ Com Paris ...

Chercea, Brăila

200 mp teren
f.s. 6 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
7

40.000 €
37.04 € / mp

Baldovinesti La 5km de Braila (laga Casa cu Stu ...

Baldovinești

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
7

43.000 €
39.81 € / mp

La 5km de Braila Teren intravilan 1080mp cu 97m ...

Apollo, Brăila

1.080 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

Teren Lacu Sarat

Lacu Sărat

7.100 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
5

60.000 €
39.81 € / mp

Teren intravilan Cazasu 40 euro Suprafata mp 15 ...

Cazasu

1.507 mp
1.507 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

52.000 €
236.36 € / mp

Teren zona Centrala, 220 mp, deschidere 13m, to ...

Central, Brăila

220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

65.000 €
227.27 € / mp

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

286 mp
286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

29.500 €
73.75 € / mp

Teren 400 mp de vanzare. Brailita Strada Bega N ...

Pisc, Brăila

400 mp
400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

270.000 €
15 € / mp

Teren 18000 mp intravilan agricol direct in DN2 ...

Central, Brăila

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

59.990 €
125.77 € / mp

- Zona Centrala - Teren suprafata 477mp.

Școlilor, Brăila

477 mp
477 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

129.990 €
188.12 € / mp

Comision 0! Teren 691 mp, deschidere dubla 15,3 ...

Central, Brăila

691 mp
691 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 129,990 € și 130.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

9.300 €
0.93 € / mp

Vand TEREN Agricol TATARU Braila

Exterior Vest, Brăila

10.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

50.000 €
273.22 € / mp

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Central, Brăila

183 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

43.000 €
143.33 € / mp

Sos. Focsani > Com. din Paris intravilan 300 m ...

Chercea, Brăila

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
124.48 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

964 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

650.060 €
537.240 €
17.57 € / mp

Cazasu || 3.7 Ha || Braila || Teren intravilan ...

Cazasu

37.000 mp teren
f.s. 170 m
Pășune
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
2

59.000 €
59 € / mp

De vânzare teren Cazasu 1000 mp

Cazasu

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

24.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

70.000 €
315.32 € / mp

Teren intravilan zona Maternitatii 222 mp, proi ...

Central, Brăila

222 mp teren
f.s. 7 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

47.000 €
208.89 € / mp

Teren Ultracentral, liber, cu aviz construire d ...

Central, Brăila

225 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

140.000 €
4.24 € / mp

Proiect Fotovoltaic 2.8 MW cu Stocare – Ready t ...

Mărașu

33.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

59.990 €
125.77 € / mp

- Zona Centrala - Teren suprafata 477mp.

Central, Brăila

477 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

146.124 €
154.242 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

39.990 €
199.95 € / mp

Zona Centrala ( Bis Sf.Gheorghe- Garii)-Teren ...

Central, Brăila

200 mp teren
f.s. 5 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

177.300 €
90 € / mp

TEREN intrav 1970 m sosea Dig Braila-Galati des ...

Brăilița, Brăila

1.970 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan

Terenuri de vânzare în Județul Brăila

Județul Brăila, situat pe malul Dunării, este o zonă cu un potențial imobiliar în creștere, ideală pentru cei care caută terenuri pentru construcții sau investiții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 69.000 euro, cu oferte ce încep de la 1.167 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 50 m² și 460 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de proiecte.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 36 euro, cu valori care pot ajunge până la 10.000 euro pentru terenurile din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 19% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 106 zile, indicând o piață activă.

Județul Brăila reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!