Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
8

84.500 €
112.67 € / mp

VANZARE TEREN BRAGADIRU 750 MP

Haliu, Bragadiru

750 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

69.950 €
67.050 €
156.49 € / mp

Teren de vânzare

Haliu, Bragadiru

447 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

255.000 €
159.38 € / mp

Teren 1600 mp cu dubla deschidere - ideal pentr ...

Haliu, Bragadiru

1.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

84.000 €
154.13 € / mp

Bragadiru - Independentei, Strada Solidalitati, ...

Haliu, Bragadiru

545 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

115.000 €
230 € / mp

Bragadiru - Zona Haliu, Stradal

Haliu, Bragadiru

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.056.200 €
100 € / mp

Teren intravilan 10562MP, strada asfaltata- pre ...

Haliu, Bragadiru

10.562 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

255.000 €
159.38 € / mp

Teren 1600 mp cu dubla deschidere - ideal pentr ...

Haliu, Bragadiru

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

105.000 €
129.31 € / mp

Plevnei

Haliu, Bragadiru

812 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

64.130 €
110 € / mp

Teren Intravilan Premium | Bragadiru - Sos. Ale ...

Haliu, Bragadiru

583 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

930.000 €
150 € / mp

Teren 6.200mp Bragadiru- Topaz

Haliu, Bragadiru

6.200 mp teren
f.s. 18 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

250.000 €
44.47 € / mp

TEREN INTRAVILAN - SAT DARASTI- zona MAGURELE

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

5.622 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
16

440.000 €
49.93 € / mp

Teren 8.812mp- Magurele- Dumitrana, Autostrada ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

8.812 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

31.000 €
62 € / mp

Teren intravilan 500 mp Magurele

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

500 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
4

225.000 €
90 € / mp

Teren 2 loturi de vanzare Magurele limita cu se ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

70.000 €
84.75 € / mp

Teren intravilan 826 mp | Magurele

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

826 mp
826 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

180.000 €
36 € / mp

Teren Magurele Tiparnitei 5000 MP Ideal Hale, C ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

60.000 €
99.83 € / mp

Teren de vanzare Magurele|Limita cu Sector 5|Op ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

948 m

601 mp
601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

296.500 €
72.99 € / mp

Teren de vanzare Bucuresti sector 5 persoana fi ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

4.062 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

359.979 €

Proiect Comercial | Teren Intravilan 4.493 mp D ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

f.s. 25 m
Agenție

1 săptămână în urmă
20

440.000 €
58.15 € / mp

Teren ideal dezvoltare imobiliara in Magurele s ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

7.567 mp
f.s. 37 m
Agenție

Mai mult de un an
8

359.979 €
80.12 € / mp

Proiect Comercial | Teren Intravilan 4.493 mp – ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

4.493 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

125.400 €
151.08 € / mp

Teren 830 mp Sector 5 | Autorizație hală P+1 | ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

830 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

0 €

Magurele, Ilfov

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

47.000 mp
50.000 mp teren
f.s. 120 m
Agenție

10 luni în urmă
12

420.000 €
120 € / mp

Bragadiru, zona centrala, P+4+5R

Alexandriei, Sector 5

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

443.001 €
150.02 € / mp

Teren Intravilan 2953 mp – Ideal Proiect Rezide ...

Alexandriei, Sector 5

La ~5km distanță

2.953,34 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.141.900 €
190.32 € / mp

Rahova S?oseaua Alexandriei teren 6000 mp desch ...

Alexandriei, Sector 5

La ~5km distanță

743 m (8 min)

6.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

3 luni în urmă
7

250.000 €
250 € / mp

Teren 750mp/ Soseaua Alexandriei Bucure?ti/ vis ...

Alexandriei, Sector 5

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

486.150 €
210 € / mp

Teren 2.315 mp cu 36 m deschidere la DN6 Bragad ...

Alexandriei, Sector 5

La ~5km distanță

2.315 mp
2.315 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

375.000 €
374.000 €
80.30 € / mp

Teren Dezvoltare Imobiliara

Alexandriei, Sector 5

La ~5km distanță

4.670 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

450.000 €
180 € / mp

Teren de vânzare – 2.500 mp | Proiect aprobat p ...

Alexandriei, Sector 5

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Haliu, Bragadiru

Haliu, situat în apropierea Bragadiru-ului, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 99.000 euro, cu oferte care încep de la 52.800 euro și pot ajunge până la 1.056.200 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 13% dintre oferte fiind considerate accesibile pentru cumpărători.
  • Dimensiuni: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile în acest moment.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 150 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 333 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile din Haliu au un timp mediu de listare de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Haliu, Bragadiru, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!