Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
9

30.000 €
27.000 €
16.22 € / mp

Un colt de rai in Apuseni I viața ca pe vremuri

Bistra

1.850 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
81.000 €
28.33 € / mp

Oferta de nerefuzat, doua loturi de 1500 mp in ...

Bistra

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

265.000 €
59.70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Bistra

Bistra

4.439 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
6

45.000 €
1.29 € / mp

Super oferta 35000 teren in Muntii Apuseni

Bistra

35.000 mp
35.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
6

48.000 €
30.28 € / mp

Teren intravilan de 1585 mp, Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1.585 mp
1.585 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

22.000 €
47.31 € / mp

Teren intravilan 465 metri patrati - Campeni - ...

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

465 mp
465 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

12.300 €
1 € / mp

Vand teren 12300mp

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

12.300 mp
12.300 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
3

45.000 €

Teren intravilan de 1.867 mp in Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
2

245.000 €
68.06 € / mp

Vind 7 parcele teten intravilan suprafata de 36 ...

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

180.000 €
144.58 € / mp

Teren cu hala de vanzare

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1.245 mp
1.245 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

24.000 €
12 € / mp

COMISON 0%, teren de vânzare, apă, curent, acce ...

Exterior Vest, Câmpeni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

86.708 €
53 € / mp

Teren intravilan de vinzare

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1.636 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

70.000 €
7 € / mp

Teren Intravilan 10000 mp, Furduiesti, Campeni

Roșia Montană

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

48.000 €
24 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, zona montana, Valtori ...

Vadu Moților

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

120.000 €
2 € / mp

Vind teren in Muntii Apuseni

Vadu Moților

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

120.000 €
2 € / mp

Vind teren in Muntii Apuseni

Vadu Moților

La ~10km distanță

60.000 mp
60.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

35.000 €
5.97 € / mp

Teren intravilan,5800 mp,Ciuruleasa,sat Boglest ...

Abrud-Sat

La ~10km distanță

5.864 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
5

100.000 €
6.00 € / mp

Teren intravilan de 16667 mp, Sosea de Centura, ...

Abrud-Sat

La ~10km distanță

16.667 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
3

70.000 €

Teren extravilan de 13139 mp Abrud

Abrud-Sat

La ~10km distanță

f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
6

49.600 €
40 € / mp

Teren intravilan 1240 mp | UTILITATI | Fa?a Pie ...

Fața

La ~15km distanță

1.240 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

75.000 €
2.96 € / mp

Teren intravilan in Sohodol , Alba

Sohodol

La ~15km distanță

25.359 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
6

99.200 €
40 € / mp

Teren intravilan 2480 mp | UTILITATI | Fa?a Pie ...

Fața

La ~15km distanță

2.480 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

68.500 €
50.22 € / mp

Teren Sohodol 1364 Mp 5 Km Bran

Sohodol

La ~15km distanță

1.364 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
8

51.000 €
30 € / mp

Vand teren Intravilan Albac Apuseni

Albac

La ~15km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

54.400 €
105.02 € / mp

Teren cu utilitati Alba Iulia

Albac

La ~15km distanță

518 mp
518 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

80.000 €
8 € / mp

Vand teren cu casa Marisesti Alba

Albac

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

140.000 €
145.000 €
9.83 € / mp

Super oferta I Vânzare Teren – Poiana Sohodol, ...

Sohodol

La ~15km distanță

14.242 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

75.000 €
25 € / mp

Oferta de nerefuzat, doua loturi de 1500 mp in ...

Albac

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

49.800 €
90.55 € / mp

Teren de vanzare in Deva zona linistita, panora ...

Deve

La ~15km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

184.000 €
8 € / mp

Teren la munte intravilan cu casa batraneasca i ...

Sohodol

La ~15km distanță

2 camere
23.000 mp teren