Proprietar
Proprietăți unice: 38
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

131.769 €
65.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare, cu front la E67, l ...

Biharia

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
5

35.000 €
32.99 € / mp

RECO Teren intravilan in Biharia

Biharia

1.061 mp
1.061 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

175.000 €
3.50 € / mp

Teren extravilan pentru balastiera Biharia

Biharia

50.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

187.500 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Biharia, Bihor

Biharia

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

180.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1 hectar, ...

Biharia

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

155.000 €
8.76 € / mp

Teren extravilan 17700mp Biharia

Biharia

17.700 mp teren
f.s. 65 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5.000 €
29.24 € / mp

De vanzare 171 mp teren intravilan in Biharia

Biharia

171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

485.000 €
29.14 € / mp

Teren de vanzare in Biharia, cu o suprafata ...

Biharia

16.646 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

450.000 €
29.38 € / mp

Teren intravilan de 15318 mp, de vanzare in B ...

Biharia

15.318 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

680.000 €
29.12 € / mp

Teren de vanzare in Biharia, avantajos , cu o s ...

Biharia

23.348 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

155.000 €
44.29 € / mp

Teren 3500 mp împrejmuit, central, Biharia, lân ...

Biharia

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

650.000 €
32.50 € / mp

Teren de vanzare in Biharia, cu o suprafata de ...

Biharia

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

80.000 €
84.900 €
14.55 € / mp

RECO Teren extravilan in Biharia 5500 mp zona i ...

Biharia

5.500 mp teren
f.s. 42 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

288.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1,6 hectar ...

Biharia

16.000 mp teren
f.s. 68.699996948242 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

299.500 €
18.00 € / mp

Teren cu suprafata de 16640 mp, Biharia,Bihor V ...

Biharia

16.640 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.062.400 €
16 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 66400 mp, langa Or ...

Biharia

66.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

688.127 €
568.700 €
60.34 € / mp

Teren 11404 m2 , Biharia la 1km de autostrada A ...

Biharia

11.404 mp teren
f.s. 70 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

4.457.285 €
35 € / mp

Teren pentru Parc Industrial de vanzare pe Auto ...

Biharia

127.351 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

84.700 €
14.86 € / mp

Teren pentru constructii de interes agricol sau ...

Biharia

5.700 mp teren
f.s. 105 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

193.000 €
20.98 € / mp

RECO Teren intravilan in Biharia

Biharia

9.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

395.000 €
35.91 € / mp

Teren intravilan parcelabil pentru cartier rezi ...

Biharia

11.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

4.459.000 €
35 € / mp

Teren cu proiect parc industrial, de vanzare Bi ...

Biharia

127.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

724.729 €
598.950 €
26.75 € / mp

Teren 27.093mp de vânzare în Biharia / Șoseaua ...

Biharia

27.093 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

184.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare, Biharia, Bihor

Biharia

9.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
54.19 € / mp

RECO Teren intravilan de vanzare Biharia , 609 ...

Biharia

609 mp
609 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 33,000 € și 33.500 €
Agenție

1 lună în urmă
2

5.000 €
29.24 € / mp

De vanzare 171 mp teren intravilan in Biharia, ...

Biharia

171 mp
171 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
100 € / mp

Teren intravilan

Biharia

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

56.000 €
56 € / mp

RECO Teren intravilan in Biharia

Biharia

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan biharia 5.5ha

Biharia

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

180.800 €
12.05 € / mp

Teren Extravilan Biharia

Biharia

15.000 mp
15.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Biharia, Județul Bihor

Biharia, o localitate din Județul Bihor, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă are un acces decent la facilități și este situată într-o regiune cu potențial de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Biharia, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 175.000 euro, cu oferte care încep de la 15.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 4.457.285 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori ce variază de la 5 euro/m² la 60 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 165 de zile, indicând o piață care necesită răbdare pentru a găsi oferta potrivită.

Biharia reprezintă o alegere interesantă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având un nivel de accesibilitate mediu și o varietate de prețuri. Explorează acum oportunitățile disponibile în această zonă!