Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
2

12.500 €
21.55 € / mp

Vand teren de casa

Berești

580 mp
580 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

50.000 €
5 € / mp

Teren intravilan Beresti Tazlau

Berești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

3.800 €
1.41 € / mp

Teren extravilan - Padure de vanzare in Beresti ...

Berești

2.700 mp
2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

4.500 €
1.02 € / mp

Teren extravilan

Giurgeni

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau,padure veche supvegheata video

Sascut

La ~5km distanță

f.s. 900 m
Pădure
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
19

60.900 €
12.22 € / mp

Teren de Vanzare in Pance?ti (Sascut)

Sascut

La ~5km distanță

4.985 mp
4.985 mp teren

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

39.900 €
7.87 € / mp

Teren intravilan - sat Pradais com Huruiesti j ...

Prădaiș

La ~10km distanță

5.069 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

39.000 €
0.64 € / mp

Teren extravilan, 6,5 ha - Urechesti Jud Bacau ...

Urechești

La ~10km distanță

60.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

39.900 €
7.87 € / mp

Teren intravilan in sat Pradais comuna Huruiest ...

Huruiești

La ~10km distanță

5.069 mp
5.069 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

21.500 €
13.57 € / mp

De vânzare teren intravilan 1584 mp Valea Seaca ...

Valea Seacă

La ~10km distanță

1.584 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.900 €
9.27 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1715 MP PTR CASA PLUS BONUS 90 ...

Valea Seacă

La ~10km distanță

1.715 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

45.000 €
14.38 € / mp

Teren intravilan 3129 mp | Deschidere 28 ml / L ...

Homocea

La ~10km distanță

3.129 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

4.900 €
0.01 € / mp

Padure 62 hectare compact stejar si fag cu vech ...

Homocea

La ~10km distanță

630.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

17.500 €
3.50 € / mp

Adjud, teren 5000 mp - iesire spre Onesti

Vest, Adjud

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

19.500 €
39.16 € / mp

Teren Nord Residence Adjud/Vrancea/ Loturi cu P ...

Nord, Adjud

La ~10km distanță

498 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

28.000 €
48.95 € / mp

Teren de vanzare - 572 m2

Central, Adjud

La ~10km distanță

572 mp
572 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

135.000 €
181.21 € / mp

Teren intravilan 745MP

Central, Adjud

La ~10km distanță

745 mp
745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.000 €
9.90 € / mp

Teren extravilan langa e85, autostrada, UMB

Central, Adjud

La ~10km distanță

10.100 mp
10.100 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

4.500.000 €
165.30 € / mp

Teren intravilan la E85 / Adjud/ Langa Rompetro ...

Est, Adjud

La ~10km distanță

27.223 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
83.33 € / mp

Vand Teren Intravilan 1200 m2, Adjud, Vrancea

Central, Adjud

La ~10km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.500 €
145.83 € / mp

Teren, 600 m2,

Central, Adjud

La ~10km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

30.000 €
23.08 € / mp

Teren intravilan Adjudu Vechi

Central, Adjud

La ~10km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

36.750 €
15 € / mp

Teren Adjud/Posibilitate de lotizare

Nord, Adjud

La ~10km distanță

2.450 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
10

11.000 €
12.000 €
5.03 € / mp

Teren generos 2186 mp cu casă bătrânească – Cop ...

Copăcești

La ~15km distanță

2.186 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

9.900 €
5.09 € / mp

Teren intravilan sat Copacesti com Ruginesti

Copăcești

La ~15km distanță

1.944 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

27.000 €
4.99 € / mp

Teren intravilan cu constructie veche in Calapo ...

Dealu Morii

La ~15km distanță

5.410 mp
5.410 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

13.594 €

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~15km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
1

13.594 €
2 € / mp

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~15km distanță

6.797 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

13.594 €
2 € / mp

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~15km distanță

6.797 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

12.235 €
1.80 € / mp

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~15km distanță

6.797 mp
6.797 mp teren