Proprietar
Proprietăți unice: 21
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

17.000 €
10 € / mp

Teren intravilan zona superba langa padure, Spe ...

Berceni

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

70.404 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Corl&# ...

Berceni

5.867 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

10.000 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

317.798 €
26 € / mp

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

12.223 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

1.151.400 €
19 € / mp

Teren Extravilan in Prahova

Berceni

60.600 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

10.449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

10.449 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Berceni

Berceni

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare: 5.000 mp. De-a lungul Drumulu ...

Berceni

5.000 mp teren
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
9

50.000 €
131.58 € / mp

Berceni - Str.Primaverii

Berceni

380 mp
f.s. 18 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

39.040 €
80 € / mp

Teren intravilan | Dubla deschidere | Berceni V ...

Berceni

488 mp
f.s. 22 m
Agenție

1 lună în urmă
3

84.998 €
386.35 € / mp

Berceni Luica teren cu casa de vanzare

Berceni

220 mp
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

28.500 €
114 € / mp

Berceni

Berceni

250 mp
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
3

160.000 €

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

f.s. 38 m
Agenție

2 luni în urmă
3

317.798 €

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

150 €
0.29 € / mp

Comuna Berceni, jud Ilfov

Berceni

525 mp
f.s. 535 m
Agenție

5 luni în urmă
5

0 €

Teren Extravilan in Prahova

Berceni

60.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

0 €

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

12.223 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

0 €

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

100.500 €
3 € / mp

Teren 33.500 mp-Valea Orlei, Prahova/ COMISION ...

Valea Orlei

La ~5km distanță

33.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

38.520 €
9 € / mp

Teren 4.280 mp, Valea Calugareasca, zona Varfur ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

4.280 mp
4.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

12 €
0 € / mp

Ocazie!!Vand teren intravilan - extravilan

Valea Călugărească

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.315 €
15 € / mp

Teren intravilan 2.021 mp, Prahova, acces pe dr ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

2.021 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
24.97 € / mp

Vand teren intravilan In Valea Calugareasca, ex ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

27 €
0.03 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Călugărească, p ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

801 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

17.000 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan Valea Calugareasca

Valea Călugărească

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
12.04 € / mp

Vanzare Teren 3,323mp Valea Calugareasca

Valea Călugărească

La ~5km distanță

3.323 mp
3.323 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

36.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Valea Calugareasca 1800mp, acc ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren

Terenuri de vânzare în Berceni, Județul Prahova

Berceni, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă accesibilitate și un mediu propice pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Berceni, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 70.000 euro, cu oferte care încep de la 28.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a terenurilor este de 300 m², cu cele mai mari loturi având până la 5.710 m², oferind opțiuni diverse pentru dezvoltare.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu valori care pot ajunge până la 519 euro pentru terenuri în zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 163 de zile, indicând o piață activă.

Berceni reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, datorită prețurilor accesibile și diversității opțiunilor disponibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Berceni? Verifică acum terenurile de vânzare!