Proprietăți unice: 522
Proprietari: 72
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
4

430.000 €
319.70 € / mp

Proiect rezidențial autorizat de vânz ...

Republicii, Bacău

1.345 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
5

99.000 €
18.44 € / mp

EXCEPTIONAL,Teren 5.370mp, Poiana Sarata

Poiana Sărată

5.370 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agenție

4 zile în urmă
3

100.000 €
33.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Hemeiu ...

Hemeiuș

2.971 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
11

35.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vânzare, Sat Bogdănști, Com ...

Bogdănești (Traian)

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
6

135.000 €
50 € / mp

Teren de vânzare Barați, Bacău

Barați

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

21.000 €
26.25 € / mp

800mp teren cu deschidere 40m in vecinatatea Ca ...

Exterior Nord, Bacău

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
11

25.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1439 mp Luncani str ...

Luncani

1.439 mp teren
f.s. 29.319999694824 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
4

139.500 €
93.25 € / mp

TEREN INTRAVILAT-1.500 MP-PIAZZETA-CALEA ROMANU ...

Calea Romanului, Bacău

1.496 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
5

16.500 €
41.25 € / mp

Teren de vânzare, Str. Înfrățirii, Jud. Bacău

Izvoare, Bacău

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
12,500.00 € / mp

Vând teren intravilan în Dofteana, județul Bacă ...

Dofteana

2,04 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
7

21.500 €
18.22 € / mp

Teren intravilan 1180 mp, zona Saucesti

9 Mai, Bacău

1.180 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

30.000 €
6.38 € / mp

Teren 5.700 mp | Intravilan + extravilan | Util ...

Zăpodia (Traian)

4.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

49.000 €
7.90 € / mp

Teren, Traian Bacau

9 Mai, Bacău

6.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Lilieci

7.774 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
10

150.000 €
404.31 € / mp

Teren INTRAVILAN de vanzare - ZONA CENTRALA or. ...

Central, Bacău

371 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

46.500 €
34.96 € / mp

Teren de vânzare Nicolae Balcescu – ...

Nicolae Bălcescu

1.330 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

1.666 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

57.800 €
19.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare 2900 mp Luncani -Ba ...

Luncani

2.892 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

26.000 €
26 € / mp

Teren intravilan in Fantanele de Hemeius | de v ...

Fântânele (Hemeiuș)

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

47.900 €
18.75 € / mp

Teren intravilan 2554 mp, com. Prajesti, jud. B ...

Prăjești (Traian)

2.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.900 €
26.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN, SERBANESTI

Șerbănești, Bacău

680 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

55.000 €
12.57 € / mp

De vanzare doua loturi de teren in Fantanele-Ba ...

Trebeș

4.374 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
5

99.000 €
18.44 € / mp

EXCEPTIONAL,Teren 5.370mp, Poiana Sarata

Oituz

5.370 mp
5.370 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

65.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan Luizi-Calugara ideal 2 case de ...

Luizi-Călugăra

2.340 mp
2.340 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

0 €

Teren de vanzare sau de inchiriat in Bacau

Central, Bacău

f.s. 45 m
Agenție

4 zile în urmă
2

12.500 €
21.55 € / mp

Vand teren de casa

Berești

580 mp
580 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

135.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Bara?i, Bacau

Mărgineni

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

25.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1439 mp Luncani str ...

Mărgineni

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

341.500 €
65.00 € / mp

BALOTESTI - EDENLAND - ideal investitie - Teren ...

Balotești

5.254 mp
f.s. 50 m
Agenție

2 zile în urmă

28.800 €
10.25 € / mp

Teren intravilan 2800 mp de vanzare Prajesti (T ...

Traian

2.811 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Bacău

Județul Bacău, o zonă cu un potențial agricol și turistic semnificativ, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor de vânzare pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 56.000 euro, cu oferte ce încep de la 350 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile variază semnificativ în dimensiune, de la 409 m² până la 10.571 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de proiecte.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori care pot ajunge până la 6.498 euro în zonele premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 166 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Utilități și zonare: Terenurile din județul Bacău sunt potrivite pentru diverse utilizări, inclusiv agricultură și dezvoltări rezidențiale.

Județul Bacău reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!