Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

17.800 €
38.53 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Aninoa ...

Aninoasa

462 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

32.600 €
14.73 € / mp

Teren intravilan, pe 2.213 mp, in Aninoasa, Cov ...

Aninoasa

2.213 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
4

26.000 €
30.02 € / mp

Teren intravilan in Boro?neul Mare Panorama sup ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

866 mp teren
f.s. 54 m
Agenție

2 luni în urmă
13

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

1.120 mp
1.120 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

83.840 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare in ?ufalau!

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

4.192 mp
4.192 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

59.900 €
16.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in ?ufalau!

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

3.563 mp
3.563 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! Oaza ta de liniste pe 4.900mp teren intra ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

4.831 mp
4.831 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

f.s. 295 m
Agenție

4 săptămâni în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

f.s. 295 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

1.120 mp
1.120 mp teren
Agenție

22 ore în urmă

900.000 €
35.45 € / mp

FILM! +25.400mp teren+Complex agrozootehnic cu ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

25.391 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

83.840 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Ț ...

Țufalău

La ~5km distanță

4.192 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă

67.800 €

FILM! Oaza ta de liniste pe 4.900mp teren intra ...

Țufalău

La ~5km distanță

f.s. 29 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Țufalău

La ~5km distanță

4.831 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

36.125 €
25 € / mp

Teren in localitatea Reci,langa lacuri

Reci

La ~5km distanță

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

16.500 €
35.26 € / mp

De vanzare teren intravilan in Lacul Reci

Reci

La ~5km distanță

468 mp
468 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Proprietar vand Teren Reci,Jud. Covasna, 10.00 ...

Reci

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

158.290 €
55 € / mp

Două terenuri intravilane de vânzare ...

Reci

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
10

0 €

De vanzare terenuri intravilane in Reci

Reci

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.765 €
35 € / mp

De vânzare terenuri intravilane în Re ...

Reci

La ~5km distanță

679 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

18.000 €
20.000 €
38.88 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Reci!

Reci

La ~5km distanță

463 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
11

28.000 €
12.65 € / mp

Teren cu proiect aprobat si utilitati:start ide ...

Reci

La ~5km distanță

2.213 mp
2.213 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 28,000 € și 32.600 €
Agenție

1 lună în urmă
6

16.170 €
3.07 € / mp

Teren intravilan | 5.260 MP | Reci

Reci

La ~5km distanță

5.260 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

194.000 €
2.60 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Reci

La ~5km distanță

74.615 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

17.800 €
38.53 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Aninoasa!

Reci

La ~5km distanță

462 mp
462 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

10.000 €
3.33 € / mp

TEREN AGRICOL EXTRAVILAN - RECI - COVASNA

Reci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 8.8800001144409 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

9.000 €
4.29 € / mp

TEREN EXTRAVILAN - 2.100 mp - RECI

Reci

La ~5km distanță

2.100 mp teren
f.s. 12.800000190735 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
12

15.000 €
1.76 € / mp

TEREN EXTRAVILAN LANGA FABRICA DE CHERESTEA Hol ...

Reci

La ~5km distanță

8.500 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
10

43.500 €
15 € / mp

De vânzare teren extravilan în Reci!

Reci

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

8.900 €
10.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Le&#53 ...

Leț

La ~5km distanță

816 mp teren
Intravilan
Agricol