Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
5.60 € / mp

Teren Alunis / Jud. Prahova, 9.826 mp, D: 43 m ...

Aluniș

9.826 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
4

54.900 €
5.58 € / mp

Teren de vanzare 9.845 mp in mijlocul naturii, ...

Aluniș

9.845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

21.000 €
8.37 € / mp

vanzare teren Alunis Prahova

Aluniș

2.508 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
15

9.000 €
40.91 € / mp
8.000 €

9000 Euro vanzare 220 mp teren asfalt apa gaz s ...

Cosmina de Sus

La ~5km distanță

220 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

52.000 €
52.74 € / mp

Teren cu constructii Cosmina de Sus - Foisor, b ...

Cosmina de Sus

La ~5km distanță

986 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

90.000 €
18.10 € / mp

Teren 4,972mp Bertea / Strada Matraguni

Bertea

La ~5km distanță

4.972 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
11

116.100 €
0.43 € / mp

Teren extravilan pasune 270.000 mp Bertea Praho ...

Bertea

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €
7.23 € / mp

Teren Pietriceaua

Pietriceaua

La ~5km distanță

10.378 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

19.000 €
36.47 € / mp
16.000 €

19000 Euro vanzare 521 mp teren asfalt apa gaz ...

Cosminele

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

17.000 €
10.25 € / mp

Prahova- Valenii de Munte- Varbilau 1659 mp

Vărbilău

La ~5km distanță

1.659 mp
1.659 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

55.000 €
77.14 € / mp

Teren cu casă bătrânească, de vânzare, situat î ...

Slănic

La ~10km distanță

713 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

132.000 €
55 € / mp

Teren intravilan S=2400 mp, Slanic Prahova - id ...

Slănic

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

61.336 €
22 € / mp
64.124 €

Teren intravilan 2788 mp deschidere 55 ml cu ve ...

Central, Slănic

La ~10km distanță

2.788 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

273.741 €
6.40 € / mp

Teren intravilan 4,2 ha de vanzare| ideal inves ...

Central, Slănic

La ~10km distanță

42.772 mp
42.772 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

71.434 € + TVA
22 € + TVA / mp

Teren intravilan 3.247 mp, oportunitate afacere ...

Nord, Slănic

La ~10km distanță

3.247 mp teren
f.s. 35 m
Pădure
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

18.500 €
25.10 € / mp

Vanzare teren central Slanic

Central, Slănic

La ~10km distanță

737 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.500 €
15.07 € / mp

Teren intravilan Slanic Prahova

Slănic

La ~10km distanță

1.626 mp teren
f.s. 14 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
66.67 € / mp

Teren 750 mp Intravilan - Slanic Prahova, vis-a ...

Central, Slănic

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

21.900 €
19.30 € / mp
22.900 €

Teren in sat, cu fundație casa P+1, vedere larg ...

Doftana

La ~10km distanță

1.135 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

45.999 €
37.95 € / mp

Teren Intravilan, central, perfect plat, 1212 m ...

Brebu Mânăstirei

La ~10km distanță

1.212 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

51.500 €
33.03 € / mp

Teren Premium 1559 mp, Brebu Manastirei - Refug ...

Brebu Mânăstirei

La ~10km distanță

1.559 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

75.758 €
32.50 € / mp

Teren intravilan împrejmuit 2331 mp la strada, ...

Brebu Megieșesc

La ~10km distanță

2.331 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

16.900 €
9.39 € / mp

BREBU – intravilan 1800 mp, deschidere 29 ...

Brebu Megieșesc

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

50.000 €
5.49 € / mp

Teren extravilan in Brebu(Pietriceaua)--9104mp- ...

Brebu Mânăstirei

La ~10km distanță

9.104 mp teren
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

45.760 €
22 € / mp

Teren intravilan in Brebu--2080mp--22e

Brebu Mânăstirei

La ~10km distanță

2.080 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

116.500 €
52.20 € / mp

Brebu, Prahova,teren 2232mp + doua construcții ...

Brebu Megieșesc

La ~10km distanță

2.232 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

59.999 €
22.22 € / mp

Teren chiar lângă râu 2700 mp la 1 km de pastra ...

Podu Cheii

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Extravilan
Agenție

7 luni în urmă
4

29.000 €
8.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Lunca Mare (la 1 ...

Lunca Mare

La ~10km distanță

3.274 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

51.172 €
11 € / mp

Teren 4652 mp cu izvor pe el, Lunca Mare, lângă ...

Lunca Mare

La ~10km distanță

4.652 mp teren
Construcții