Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

750.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare pentru dezvoltare turistica

Albac

25.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

49.800 €
90.55 € / mp

Teren de vanzare in Deva zona linistita, panora ...

Deve

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

161.000 €
184.000 €
7 € / mp

Teren la munte intravilan cu casa batraneasca i ...

Sohodol

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

10.000 €
2 € / mp

teren de vanzare in Comuna Vadu Motilor 5000mp ...

Vadu Moților

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.000 €
2 € / mp

Vind teren in Muntii Apuseni

Vadu Moților

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

70.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan.

Horea

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

La ~5km distanță

1.604 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

36.380 €
20 € / mp

Teren de construit, 1819 mp, in zona rurala lin ...

Horea

La ~5km distanță

1.819 mp
1.819 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

19 €
0.01 € / mp

Teren de vis 2263 mp in Apuseni com. Horea, Alb ...

Horea

La ~5km distanță

2.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vanzare teren intravilan 1.604 mp Matisesti, ...

Mătișești (Horea)

La ~10km distanță

1.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

25.000 €
26.32 € / mp

teren 950mp cascada Pisoaia Vidra

Vidra

La ~10km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

53.000 €
53 € / mp

Vidra, Ilfov

Vidra

La ~10km distanță

1.000 mp
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

450.000 €
112.50 € / mp

Vidra, Berceni, Ilfov

Vidra

La ~10km distanță

4.000 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

90.000 €
28.13 € / mp

Zona Puru, lac Vidra, Voineasa, jud. Valcea

Vidra

La ~10km distanță

3.200 mp
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

92.500 €
9.97 € / mp

Teren intravilan + padure BONUS, de vanzare in ...

Scărișoara

La ~10km distanță

9.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

40.000 €
16.67 € / mp

Teren de vinzare.

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

130.000 €
43.33 € / mp

doua case in Campeni Alba

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

86.708 €
53 € / mp

Teren intravilan de vinzare

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

1.636 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

73.050 €
25 € / mp

Vand teren - 2.922 mp - 2.8 km de statiunea Var ...

Arieșeni

La ~15km distanță

2.922 mp
2.922 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

31.400 €
31.40 € / mp

De vanzare 1000 mp teren intravilan cu casa din ...

Arieșeni

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
15

109.000 €
18.17 € / mp

Teren Arie?eni 6 loturi/6000 mp + drum comun cu ...

Arieșeni

La ~15km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Arieșeni

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.500 €
38.16 € / mp

Vand teren intravilan Arieseni

Arieșeni

La ~15km distanță

380 mp
380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
20

336.000 €
420.000 €
6 € / mp

Proprietar, vand teren ?i gospodarie in comuna ...

Arieșeni

La ~15km distanță

56.000 mp
56.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

11.900 €
11.90 € / mp

Teren de vanzare zona de munte, panoramic, lini ...

Arieșeni

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

50.400 €
7 € / mp

! Ocazie! Teren extravilan, comuna Arieseni

Arieșeni

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

68.000 €
13.60 € / mp

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Arieșeni

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

12 €
0 € / mp

Teren intr-o zona unica, spectaculoasa

Avram Iancu

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

68.000 €
13.60 € / mp

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Vârtop

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

75.000 €
2.48 € / mp

VAND TEREN extravilan, in zona de munte, cu pri ...

Groșuri

La ~20km distanță

30.209 mp teren

Terenuri de vânzare în Albac, Județul Alba

Albac, situat în inima județului Alba, este o zonă pitorească, cunoscută pentru peisajele sale naturale și tradițiile locale. Acest loc oferă oportunități excelente pentru cei care doresc să investească în terenuri, având acces direct de la proprietari. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 150.000 euro, ceea ce plasează această zonă în segmentul de lux comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 6 euro și 30 euro pe metru pătrat.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă șanse de negociere pentru potențialii cumpărători.
  • Disponibilitate: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare, iar majoritatea terenurilor disponibile sunt deja stabilite.

Albac reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având un potențial ridicat de dezvoltare și o comunitate vibrantă. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Albac? Nu rata cele mai recente oferte!