Proprietăți unice: 102
Proprietari: 102
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

34.000 €
17 € / mp

Vând teren in zona " între pârao" , zonă foart ...

Săsciori

2.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

39.100 €
17 € / mp

VAND URGENT TEREN INTRAVILAN

Săsciori

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

37.000 €
63.57 € / mp

Vând Teren Oarda de Jos

Periferie, Alba Iulia

582 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20.007 €
5.70 € / mp

Vând teren pe Transapuseana in Ponor

Cetate, Alba Iulia

3.510 mp teren
f.s. 30 m
Pășune
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

1.604 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
10

28.000 €
7.98 € / mp

Vand teren pe Transapuseana in Ponor

Central, Aiud

3.510 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

80.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 8000 mp, acces asfaltat

Meteș

8.000 mp
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
20 € / mp

Vând terenuri,intravilane și extravilane !!!

Meteș

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

73.050 €
25 € / mp

Vand teren - 2.922 mp - 2.8 km de statiunea Var ...

Arieșeni

2.922 mp
2.922 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 11600 mp, acces pa ...

Central, Aiud

11.600 mp
11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

184.000 €
8 € / mp

Teren la munte intravilan cu casa batraneasca i ...

Sohodol

2 camere
23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

49.800 €
90.55 € / mp

Teren de vanzare in Deva zona linistita, panora ...

Deve

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

38.700 €
15.01 € / mp

Teren Intravilan 2579 m2 in Mereteu, Vintu de J ...

Valea Vințului

2.579 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

93.600 €
52 € / mp

Teren parcelabil pentru constructii

Micești, Alba Iulia

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic cu priveliste ...

Central, Cugir

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

471 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

121.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan, 968mp, Zona Lipoveni, Al ...

Central, Alba Iulia

968 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

135.000 €
190.41 € / mp

Teren intravalin - centru - zona de case

Central, Alba Iulia

709 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

232.000 €
40 € / mp

Teren 5.800 mp Petrești (Sebeș) – casă / invest ...

Central, Sebeș

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

120.000 €
40 € / mp

Teren de vânzare in Sard

Șard

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50.000 €
117.92 € / mp

Vând teren intravilan

Micești, Alba Iulia

424 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

38.000 €
19 € / mp

Teren 2000 mp de vânzare în Râmeț, – aproape de ...

Râmeț

2.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.400 €
7 € / mp

! Ocazie! Teren extravilan, comuna Arieseni

Arieșeni

7.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat

Teleac

675 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
10 € / mp

Vand teren 800mp

Șilea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vanzare teren intravilan 1.604 mp Matisesti, ...

Mătișești (Horea)

1.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare - Loc de casa - Partos, Alba I ...

Partoș, Alba Iulia

800 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Alba, direct de la proprietari

Județul Alba, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și istoria bogată, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 64.000 euro, cu oferte care încep de la 30.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 3.533 m², oferind ample posibilități pentru dezvoltare.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază semnificativ, de la 1 euro până la 1.181 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 48% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 85 de zile, indicând o piață activă.

Județul Alba reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având un mix de prețuri accesibile și dimensiuni generoase. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile disponibile în Județul Alba!