Proprietar
Proprietăți unice: 48
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
3

47.196 €
69 € / mp

Teren Intravilan, Construibil, 795mp, Zona Dubl ...

Partoș, Alba Iulia

684 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

52.000 €
65 € / mp

Teren intravilan 800mp | zona Partoș, Alba Iuli ...

Partoș, Alba Iulia

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

29.900 €
72.93 € / mp

Teren intravilan I 410 mp I DE VANZARE I Alba I ...

Partoș, Alba Iulia

410 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

28.350 €
70 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 405 mp, Alba Iuli ...

Partoș, Alba Iulia

405 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,350 € și 35.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan | 1100 mp | 32 ml deschidere | ...

Partoș, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

92.000 €
69.96 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1315 mp | Parto ...

Partoș, Alba Iulia

1.315 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

29.500 €
71.95 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 410 mp | 18 ml ...

Partoș, Alba Iulia

410 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

69.000 €
56.65 € / mp

Teren intravilan | 1218 mp | 18.6 ml deschidere ...

Partoș, Alba Iulia

1.218 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
16.92 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 2600 mp | 13.7 ...

Partoș, Alba Iulia

2.600 mp teren
f.s. 13.710000038147 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

147.500 €
50 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 2950 mp | 22 ml ...

Partoș, Alba Iulia

2.950 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
42.86 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 2800 mp | 23 ml ...

Partoș, Alba Iulia

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

12.500 €
27.78 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 450 mp | 14 ml ...

Partoș, Alba Iulia

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

37.900 €
48.59 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 780 mp | 30 ml ...

Partoș, Alba Iulia

780 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

170.000 €
17 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 10000 mp | 50 m ...

Partoș, Alba Iulia

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

18.500 €
38.54 € / mp

Teren intravilan | 480 mp | 20 ml deschidere | ...

Partoș, Alba Iulia

480 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

31.000 €
50.41 € / mp

Parcele de Teren Intravilan Alba Iulia Zona Par ...

Partoș, Alba Iulia

615 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

125.000 €
41.67 € / mp

Teren Intravilan Vanzare Partos 3000 mp deschid ...

Partoș, Alba Iulia

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

265.000 €
299.900 €
21.20 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 12500 mp PUZ aprobat c ...

Partoș, Alba Iulia

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

209.370 €
21 € / mp

OKAZIE! Teren Intravilan Partos Su. 9970 mp d= ...

Partoș, Alba Iulia

9.970 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan | 480 mp | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Partoș, Alba Iulia

480 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

45.000 €
88.06 € / mp

Teren Intravilan 511 mp| toate utilitățile | zo ...

Partoș, Alba Iulia

511 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 52.000 €
Agenție

6 luni în urmă
7

34.900 €
58.17 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 600 mp | 20.7 m ...

Partoș, Alba Iulia

600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 34,900 € și 35.400 €
Agenție

9 luni în urmă
2

17.000 €
35.42 € / mp

Teren Construibil, Partos 480mp

Partoș, Alba Iulia

480 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

53.000 €
55.79 € / mp

Teren intravilan | La asfalt | 950 mp | 14 ml d ...

Partoș, Alba Iulia

950 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

32.800 €
80 € / mp

Teren de vanzare cu deschidere la 2 strazi, zon ...

Partoș, Alba Iulia

410 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,800 € și 36.900 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

154.000 €
117.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare Alba Iulia

Partoș, Alba Iulia

1.313 mp
1.313 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
44.87 € / mp

Teren Zona Partos, 780 mp

Partoș, Alba Iulia

780 mp
780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare - Loc de casa - Partos, Alba I ...

Partoș, Alba Iulia

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

19.000 €
44.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Partos -Alba Iul ...

Partoș, Alba Iulia

429 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €

Teren Zona Parto?, 780 mp

Partoș, Alba Iulia

f.s. 15 m

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Pârțos, Alba Iulia

Pârțos, situat în apropierea orașului Alba Iulia, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale pitorești și accesibilitatea la facilități. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte care încep de la 17.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 750.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 63 euro, cu valori ce variază între 8 euro și 100 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 127 de zile, indicând o piață stabilă.

Pârțos reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile de vânzare în Pârțos!