Proprietar
Proprietăți unice: 151
Proprietari: 3
Agenție

4 zile în urmă
2

29.990 €
59.98 € / mp

Teren intravilan 500 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
40.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 449 MP I DE VANZARE I ALBA I ...

Micești, Alba Iulia

449 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
105.79 € / mp

Teren 397 mp cu autorizație de construire | Car ...

Micești, Alba Iulia

397 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

614.900 €
150.42 € / mp

Teren intravilan | 4088 MP | MICEȘTI | TOATE UT ...

Micești, Alba Iulia

4.088 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250.000 €
43.10 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 5800 MP – Zona Or ...

Micești, Alba Iulia

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

42.000 €
39.00 € / mp

Teren Intravilan de vanzare in Alba Iulia zona ...

Micești, Alba Iulia

1.077 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
2

29.500 €
21.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN PANORAMIC 1400 MP, COMUNA CIUG ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

28.000 €
56 € / mp

Teren intravilan | 500 mp | Micesti

Micești, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

39.900 €
95 € / mp

Teren intravilan de vanzare Alba Micesti

Micești, Alba Iulia

420 mp
420 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
40.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 449 MP I DE VANZARE I ALBA I ...

Micești, Alba Iulia

449 mp
449 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

47.250 €
96.23 € / mp

Teren intravilan 450 mp de vanzare Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

450 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

54.390 €
105 € / mp

Teren intravilan 518 mp cu toate utilitatile in ...

Micești, Alba Iulia

518 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

134.345 €
97 € / mp

Teren intravilan 1385 mp | Toate utilitățile | ...

Micești, Alba Iulia

1.385 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

47.900 €
106.44 € / mp

Teren intravilan 450 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

54.390 €
105 € / mp

Teren intravilan 518 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

518 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

112.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan Vanzare 1400 mp. Alba Micesti ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

78.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 2600 mp | 2 deschideri | utili ...

Micești, Alba Iulia

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
56.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan 1.400 mp | Deschidere 31 ml | ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

65.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 1300 mp | 16 ml deschidere | ...

Micești, Alba Iulia

1.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

471 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

72.000 €
102.86 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 700 mp | 22 ml ...

Micești, Alba Iulia

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

46.500 €
46.50 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1000 mp | 17 ml ...

Micești, Alba Iulia

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
135.14 € / mp

Teren intravilan | Autorizatie constructie | 37 ...

Micești, Alba Iulia

370 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

43.000 €
30.71 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1400 mp | Mices ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

160.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | 4000 mp | 17 ml deschidere | ...

Micești, Alba Iulia

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
40.48 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 2100 mp | 18 ml ...

Micești, Alba Iulia

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

34.000 €
80.38 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 423 mp | 21 ml ...

Micești, Alba Iulia

423 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

210.000 €
70 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 3000 mp | 85 ml ...

Micești, Alba Iulia

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

79.900 €
72.64 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1100 mp | 30 ml ...

Micești, Alba Iulia

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

400.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 5000 mp | 150 m ...

Micești, Alba Iulia

5.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Miciești, Alba Iulia

Miciești, o localitate din apropierea orașului Alba Iulia, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă se remarcă prin accesibilitate și un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 53.000 euro, cu oferte ce încep de la 16.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 650.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 79 euro, cu valori ce variază de la 8 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 295 euro/m² pentru cele situate în zone mai căutate.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 107 zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Miciești reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Miciești!