Proprietăți unice: 1029
Proprietari: 325
Agenție
Comision 0%

Ieri
15

5.980 €
/ lună 13 € / mp / lună

SPATIU BIROURI/ SHOWROOM/ CLINICA -Albert Ploie ...

Albert, Ploiești

460 mp
2024
4E
Agenție
Comision 0%

Ieri
35

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

1.580 mp
2015
5E
Agenție

Ieri
9

4.990 €
/ lună 4.99 € / mp / lună

Inchiriere Hala Predeal (fosta fabrica de paine ...

Predeal

1.000 mp utili
1971

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
9

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spațiu comercial stradal de închiriat ...

Est, Ploiești

45 mp utili
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

287 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de vanzare – Zona Sud, ...

Sud, Ploiești

15 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
20

3.027 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Hala 300 mp si cladire birouri 150 mp Parcul In ...

Exterior Vest, Ploiești

Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.816 €
/ lună 8 € / mp / lună

Imobil de închiriat – Ploiești ...

Sud, Ploiești

227 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.499 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Central, Ploiești

150 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
1E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Anunt închiriere spatiu ideal pentru acti ...

Central, Ploiești

45 mp utili
3E
2008
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
22

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploi ...

Mărășești, Ploiești

500 mp utili
2E
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

2.998 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Cioranii de Sus

550 mp utili
1E
1994
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

1.905 €
/ lună
1.575 €
4.23 € / mp / lună

Inchiriere Hala Industriala – Bucov, Prahova | ...

Bucov

Agenție

2 săptămâni în urmă
14

4.702 €
/ lună 8.05 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu industrial ...

Țânțăreni

Agenție

Ieri
8

550 €
/ lună 4.23 € / mp / lună

De inchiriat etaj 1si mansarda potrivit pentru ...

Central, Câmpina

130 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

723 €
/ lună
600 €
14.76 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Central, Ploiești

49 mp utili
10E
2025
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Urlati 2000mp intravilan

Arioneștii Noi

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

23.500 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

Teren intravilan Poiana Campina

Central, Câmpina

1.954 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
15

32.800 €
/ lună 80 € / mp / lună

Breaza, Strada Carierei, Teren Intravilan 410 m ...

Central, Breaza

410 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

179.000 €
/ lună 125.09 € / mp / lună

Teren 1430 cu autorizatie pentru 2 case | Casa ...

Păulești

1.431 mp teren
1E
Agenție

2 zile în urmă
4

89.000 €
/ lună 62.54 € / mp / lună

Teren 1423 mp cu deschidere 32 m | Posibilitate ...

Păulești

1.423 mp teren
2E
Agenție

2 zile în urmă
8

268.000 €
/ lună 93.90 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare premium langa padure | ...

Păulești

2.854 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare!

Brazi

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

18.500 €
/ lună 10.88 € / mp / lună

Vand teren Stejaru

Stejaru

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

0 €
/ lună

Hale service, spatii depozitare, cladire birour ...

Central, Urlați

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

72.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana

5.524 mp teren
1E
Agenție

2 zile în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2501mp cartier Mitica Apostol

Central, Ploiești

2.501 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

373.200 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Intravilan 6.220 mp | Strejnicu, Strada L ...

Strejnicu

6.220 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

45.000 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

Teren intravilan 2440mp cu autorizatie de const ...

Central, Breaza

2.440 mp teren