Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
10

544 €
/ lună
450 €
18.13 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 30 mp, Cina, Ploies ...

Cina, Ploiești

La ~5km distanță

30 mp utili
1E
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT DESTI ...

Andrei Mureșanu, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
8

1.044 €
/ lună
1.100 €
9 € / mp / lună

Inchiriere spațiu Birouri / Clădire de Birouri, ...

Cina, Ploiești

La ~5km distanță

116 mp
2010
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

250 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial 13 mp de inchiriat zona Ultrac ...

Cina, Ploiești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

2.843 €
/ lună
2.350 €
30.24 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, complex rezidentia ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

94 mp utili
3E
2025
Agenție

3 luni în urmă
12

2.001 €
/ lună 16.14 € / mp / lună

Spatiu comercial parter de bloc, Ploiesti, Albe ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

124 mp utili
4E
2026
Agenție

2 luni în urmă
16

2.626 €
/ lună
2.700 €
26 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // ALBERT - GRADINILE // 101 M ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

101 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
11

5.990 €
/ lună 13.02 € / mp / lună

SPATIU BIROURI/ SHOWROOM/ CLINICA -Albert Ploie ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

460 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
15

479 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Inchiriere studio pentru birouri, MRS Gradini, ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

39 mp utili
6E
2026
Agenție

6 luni în urmă
11

17.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

SHOWROOM\\ZONA LEMS PLOIESTI

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

3.400 mp utili
1E
2010
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Albert Ploiesti

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

5.990 €
/ lună 13.02 € / mp / lună

Spatiu Birouri/ Showroom/ Clinica -Albert Ploie ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

460 mp utili
Agenție
Comision 0%

14 ore în urmă
15

7.235 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

SPATIU BIROURI/ SHOWROOM/ CLINICA -Albert Ploie ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

460 mp
2024
4E
Agenție

9 luni în urmă
16

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Royal Imobiliare - cladire birouri

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
2011
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

339.000 €
/ lună 60.54 € / mp / lună

Teren intravilan cartier Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

3.817 €
/ lună
3.155 €
10.91 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 350 ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

350,56 mp
Etaj 2 / 3
2008
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

780 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

inchiriem spatiu productie Ploiesti Est

Central, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10.000 €
/ lună 277.78 € / mp / lună

Vand magazin pia?a Nord

Central, Ploiești

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatii oferite spre inchiriere la MODEXIM SCM P ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

121 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

480 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Inchiriere hala 170 mp, in Ploiesti, langa Gara ...

Nord-Est, Ploiești

La ~5km distanță

1E
Agenție

10 luni în urmă
9

6.655 €
/ lună
5.500 €
15.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Ultracentra ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

442 mp utili
8E
Agenție

10 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Sud, 200 m ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
12

4.434 €
/ lună
3.665 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentral ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

407,31 mp
4E
Agenție

10 luni în urmă
1

15.191 €
/ lună
12.555 €
4.90 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Exterior V ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
10

9.350 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit temperatura controlata în zona Ve ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
16

1.200 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

CENTRAL zona stradala , de inch. spatiu 250 mp ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu comercial central Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
20

3.990 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Hala cu suprafata de 2100 mp si spatii de birou ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.050 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
20

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birou, zona Ultracentrala

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp
Parter / 2
1960
2E