Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

799.000 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Ferma cu Teren de Vanzare in Paulis j.Arad,Cati ...

Păuliș

410.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
/ lună 17.93 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 3600 mp Valea Domneasca, Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

49.500 €
/ lună 49.50 € / mp / lună

Litoralul vestului, 1000 mp,deschidere la lac, ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
5

765.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren de 9000 mp, oportunitate rara, langa Lacu ...

Ghioroc

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2200 mp,Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

6.900 €
/ lună
7.500 €
1.06 € / mp / lună

Vand teren extravilan Cladova Jud. Arad

Cladova

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
/ lună 3.55 € / mp / lună

Teren extravilan, zona si priveliste superba, C ...

Cuvin

La ~5km distanță

3.664 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Cuvin

La ~5km distanță

23.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

39.900 €
/ lună 12.47 € / mp / lună

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

10.600 €
/ lună 10.60 € / mp / lună

Teren 1000 mp , Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

13.500 €
/ lună 19.54 € / mp / lună

Teren intravilan intre case de 691 mp si fs de ...

Zăbrani

La ~5km distanță

691 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

23.990 €
/ lună 20.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Alunis, judetul ...

Aluniș

La ~10km distanță

1.199 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

453 €
/ lună
375 €
1.81 € / mp / lună

Inchiriere Hale Industriale în Aluniș, Arad 25 ...

Aluniș

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

13.500 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Alunis 500 mp FS 17 ...

Aluniș

La ~10km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
4

1.174 €
/ lună
971 €
1.86 € / mp / lună

Spațiu industrial de 640mp de închiriat Aluniș ...

Aluniș

La ~10km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.502 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren, loc. Radna, jud. Arad

Radna

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

20.160 €
/ lună 1,120.00 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare 17,51 ha Covasant 7.00 ...

Covăsinț

La ~10km distanță

18 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

41.900 €
/ lună 6.16 € / mp / lună

Vita-de-vie Premium teren de 6800 mp in Covasin ...

Covăsinț

La ~10km distanță

6.800 mp teren
Agenție

Ieri
2

22.500 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Teren intravilan 3841 mp, situat central, Covas ...

Covăsinț

La ~10km distanță

3.841 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

63.900 €
/ lună 24.10 € / mp / lună

Teren generos cu doua fronturi, Frumuseni zona ...

Frumușeni

La ~10km distanță

2.651 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

32.700 €
/ lună 26.35 € / mp / lună

Teren intravilan 1,241mp Frumuseni, Arad

Frumușeni

La ~10km distanță

1.241 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

29.900 €
/ lună 24.92 € / mp / lună

Loc de casa in Frumuseni

Frumușeni

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 37.23 € / mp / lună

Teren Intravilan, 591mp , Localitatea Frumuseni

Frumușeni

La ~10km distanță

591 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

960 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

De închiriat hală depozitare 320/640 mp Aluniș ...

Frumușeni

La ~10km distanță

2E
Agenție

1 lună în urmă
12

418.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de 41800 mp iesire Vladimirescu

Mândruloc

La ~10km distanță

41.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 mp, Mandruloc-Vladimirescu

Mândruloc

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

13.000 €
/ lună 43.05 € / mp / lună

Teren intravilan de 302 mp in localitatea Soimo ...

Central, Lipova

La ~10km distanță

302 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

46.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Teren extravilan 4,5ha Lipova

Central, Lipova

La ~10km distanță

43.400 mp teren