Proprietar
Proprietăți unice: 21
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

57 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Lot teren 526mp Joita Giurgiu + proiect casa pa ...

Joița

526 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.276 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu productie/ depozitare FRIG/ birouri/ 584 ...

Joița

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

4.500 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

INCHIRIEZ 3.7ha PADURE+anexe pentru AVENTURA Pa ...

Joița

37.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

INCHIRIEZ 2500mp teren cu utilitati, imprejmuit ...

Joița

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

34.990 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Lot teren intravilan Joita Giurgiu + proiect ca ...

Joița

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Depozit Modern 600 mp + Birouri de Inchiriat Zo ...

Joița

600 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

210.000 €
/ lună 30.49 € / mp / lună

Teren Intravilan Joita, 6888 mp, utilitati, la ...

Joița

6.888 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere/Servicii spatiu pana la 1.000 mp | A ...

Joița

1.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

18.700 €
/ lună 44.52 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 420 mp la 20 minute de Bucures ...

Joița

420 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

29.700 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren constructii intravilan 900m Joita-Giurgiu ...

Joița

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Cosoba, teren 7600 mp intravilan pe str Guliei

Joița

7.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren langa Mega Image Bacu

Joița

499 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan parcela 2000 mp., Joita, Strad ...

Joița

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

18.100 mp KM 25 A1 - JOITA

Joița

18.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

12 hectare KM25 A1 Joita

Joița

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren cu toate utilitatile Joita/ Sabareni/ Dra ...

Joița

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9.500 €
/ lună 23.75 € / mp / lună

Vrei liniste si aer curat? Terenuri ideale pent ...

Joița

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

Teren de vanzare 600mp sau 1200mp parc Satul Ol ...

Joița

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat - 700 mp, loca?i ...

Joița

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat 600 mp | A1 Bucu ...

Joița

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp - teren intravilan langa Pa ...

Joița

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

17.000 €
/ lună 26.52 € / mp / lună

Teren de vanzare Mihailesti Popesti/ 641mp/ cas ...

Popești

La ~5km distanță

641 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
/ lună 1.02 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Mihailesti,ocazie!

Popești

La ~5km distanță

36.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren extravilan Mihailesti,ocazie!

Popești

La ~5km distanță

11.200 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
5

25.500 €
/ lună 41.80 € / mp / lună

Sabareni, teren curti-constructii 610 mp cu uti ...

Săbăreni

La ~5km distanță

610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sabareni Judetul Giurgiu la 10 ...

Săbăreni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

124.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Oportunitate! Teren Sabareni intravilan 6200MP ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Sabareni - 9000mp teren intravilan parcelat

Săbăreni

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

24.900 €
/ lună 22.51 € / mp / lună

FARA COMISIOANE teren constructii drum asfaltat ...

Săbăreni

La ~5km distanță

1.106 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

21.000 €
/ lună 52.50 € / mp / lună

teren intravilan 400 mp in sabareni linga bucur ...

Săbăreni

La ~5km distanță

400 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Joița, Județul Giurgiu

Joița, situată în apropierea capitalei, beneficiază de o poziție strategică, fiind accesibilă din București, ceea ce o face atractivă pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.270 euro, cu oferte ce încep de la 500 euro și ajung până la 4.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale disponibile au dimensiuni cuprinse între 100 m² și 504 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de afaceri.
  • Accesibilitate: Zona are un nivel de accesibilitate mediu, comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro, ceea ce o face o opțiune viabilă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 164 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Tipuri de clădiri: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile se află în clădiri mixte, oferind o diversitate de oportunități pentru afaceri.

Joița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!