Proprietar
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

1.948 €
/ lună 6.01 € / mp / lună

Hala industriala moderna cu rampa si acces TIR

Zona industrială, Iași

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

600 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu DEPOZIT etaj 160 mp

Zona industrială, Iași

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

2.160 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri de 240 mp în Zona Industriala - ...

Zona industrială, Iași

240 mp utili
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

1.788 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala de inchiriere 596 mp str. Trei Fantani

Zona industrială, Iași

Agenție

2 luni în urmă

10.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Calea Chisinaului, teren 8800mp, suprafata cons ...

Zona industrială, Iași

8.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

3.594 €
/ lună 6 € / mp / lună

Calea Chisinaului - la strada, 4 hale disponibi ...

Zona industrială, Iași

Agenție

5 luni în urmă
7

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Birouri 200mp Calea Chisinaului

Zona industrială, Iași

9 camere
200 mp
2015
Agenție

6 luni în urmă
10

10.115 €
/ lună 7 € / mp / lună

Clădire Comercială de Închiriat ...

Zona industrială, Iași

1.445 mp utili
1975
Agenție

9 luni în urmă
2

5.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 2000 m2

Zona industrială, Iași

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.345 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala cu rafturi la strada, Parc Miroslava, 335m ...

Zona industrială, Iași

1E
Agenție

10 luni în urmă
13

4.000 €
/ lună 6.78 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat str. Trei Fantani

Zona industrială, Iași

1E
Agenție

10 luni în urmă
2

14.027 €
/ lună 2.49 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Zona industrială, Iași

1E
Agenție

Mai mult de un an
11

11.795 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

Spatiu comercial - showroom, P+E, zona Industri ...

Zona industrială, Iași

1.312 mp utili
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

2.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu industrial de inchiriat

Zona industrială, Iași

270 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.200.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.2Ha de Vanzare, PUZ Aprobat ...

Zona industrială, Iași

12.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

600.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren industrial, pt Hale 50 %, BLD Chimiei Ias ...

Zona industrială, Iași

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale de inchiriat zona Industriala ( Calea Chi? ...

Zona industrială, Iași

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună 5.06 € / mp / lună

494mp spatiu de depozitare - productie in zona ...

Zona industrială, Iași

494 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

14.376 €
/ lună 24 € / mp / lună

Calea Chisinaului - la strada, 4 hale disponibi ...

Zona industrială, Iași

599 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Calea Chisinaului, teren 8800mp, suprafata cons ...

Zona industrială, Iași

8.800 mp
8.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Calea Chisinaului, teren 8800mp, suprafata cons ...

Zona industrială, Iași

8.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat, 114 mp - Zo ...

Zona industrială, Iași

114 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu productie hala depozitare de inchiriat

Zona industrială, Iași

330 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
17

600 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu depozit, catering, 64mp, zona Vel Pitar

Zona industrială, Iași

64 mp utili
2018

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

4.608 €
/ lună 8 € / mp / lună

Hala de inchiriat Metalurgie

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

576 mp utili
2025
Agenție

10 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala 5000 mp, H 6 metri, Zona Metalurgie

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
7

2.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala depozitare cu rampă, de la 800mp la 2 ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

1E

Agenție

8 luni în urmă
16

1.170 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri 117mp

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

117 mp
2E
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.040 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial 65 mp, situat în Complexu ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

65 mp utili
9E
2022
Agenție

2 luni în urmă
20

5.000 €
/ lună 12.32 € / mp / lună

Spatiu comercial Metalurgie , 406 metri Cod:161 ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

406 mp utili
2022

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în zona industrială, Iași

Zona industrială din Iași este un loc strategic pentru afaceri, având acces facil la principalele artere de transport și infrastructură. Imoradar24.ro a analizat oferta de spații comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.270 euro, cu oferte care încep de la 300 euro și pot ajunge până la 14.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 596 m², cu cele mai mari spații având până la 10.000 m² și cele mai mici de 25 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot ajunge la 15 euro/m².
  • Facilități: Multe dintre spațiile comerciale dispun de aer condiționat, ceea ce le face mai atractive pentru chiriași.
  • Construcții recente: Aproximativ 42% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, oferind opțiuni moderne pentru afaceri.
  • Accesibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 5.424 euro.

Zona industrială din Iași reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, bine situate și accesibile. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!