Proprietăți unice: 136
Proprietari: 136
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
1

1.800 €
/ lună 18.37 € / mp / lună

Spatiu comercial Poarta 6

Poarta 6, Constanța

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

1.920 €
/ lună 16 € / mp / lună

Hală Frigorifică / Hub Logistic (2-8°C) – Compl ...

Primo, Constanța

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.580 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial deschidere directa Bulevardul ...

Tomis Nord, Constanța

79 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

750 €
/ lună 11.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 3 camere-Parter, ...

City Park Mall, Constanța

68 mp utili
1977
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
2

89.000 €
/ lună 189.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM5, Consta ...

Central, Constanța

470 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

13.000 €
/ lună 19.85 € / mp / lună

Vand teren intravilan Nisipari

Central, Constanța

655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
12

195.000 €
/ lună 312 € / mp / lună

Teren de vanzare Constanta

Central, Constanța

625 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.260 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral

Trocadero, Constanța

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

15 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral etaj ...

Ultracentral, Constanța

420 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

73.000 €
/ lună 146 € / mp / lună

Km4-5, veterani, proprietar.

Central, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

6.720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial premium, clădire nouă – 560 mp

Casa de Cultură, Constanța

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2.793 €
/ lună 19 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vitrină și parcare, KM 4-5, ...

Km 4-5, Constanța

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

190 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Constanta zona ICIL - Casa ...

Casa de Cultură, Constanța

14 mp utili
2014
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

13.140 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren si platforma de 18.000mp langa Port Const ...

Central, Constanța

18.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

6.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

CLĂDIRE BIROURI D-P-3Et zona TROCADERO POPORULU ...

Trocadero, Constanța

620 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
14

3.720 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Clădire birouri + depozit + parcare proprie Con ...

Faleza Nord, Constanța

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

564 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birou de inchiriat 27mp + 80mp dependinte inclu ...

Ultracentral, Constanța

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

330 €
/ lună 23.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Complex EDEN pe Bd. Soveja 14 ...

Inel I, Constanța

14 mp utili
1982 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

900 €
/ lună
800 €
10 € / mp / lună

constanta ultracentral, bulevardul ferdinand nr ...

Central, Constanța

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

450 €
/ lună 26.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Tomis III, Constanța

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

6 €
/ lună 6 € / mp / lună

De închiriat hale industriale – Constanța Str. ...

Palas, Constanța

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3.500 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Tomis nord - etaj 1- spatiu comercial 430 mp

Tomis Nord, Constanța

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

1.600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Constanța

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

985 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu zona centrala, linistita.

Central, Constanța

92 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

12.500 €
/ lună 15.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Nisipari- Constanta

Central, Constanța

805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

500 €
/ lună

Cabinet medical de inchiriat

Central, Constanța

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Judetul Constanta

Nord, Constanța

1.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

900 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona

Exterior Vest, Constanța

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

537 €
/ lună
600 €
26.85 € / mp / lună

Spatiu comercial Bd. Mamaia COLT STRADAL, trafi ...

Exterior Vest, Constanța

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Platforma betonata

CET, Constanța

1.500 mp teren