Proprietar
Proprietăți unice: 34
Proprietari: 4
Agenție

1 lună în urmă
16

900 €
/ lună 7.44 € / mp / lună

Spații moderne de birouri , 4 camere, 121 mp., ...

Km 5, Constanța

121 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

Spații moderne de birouri , suprafete 70 - 121 ...

Km 5, Constanța

71 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
9

1.996 €
/ lună
1.650 €

Hala industriala

Km 5, Constanța

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
14

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Ideal ...

Km 5, Constanța

100 mp utili
2E
Agenție

9 luni în urmă
8

6.050 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spațiu comercial nou

Km 5, Constanța

550 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

92.000 €
/ lună 184 € / mp / lună

Oferte vanzari terenuri in Constanta zona Km 5 ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

160.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona Km5 Vila Cucoan ...

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

676.135 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

4.663 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.275.000 €
/ lună 230.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

5.543 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

94.000 €
/ lună 188 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

345.000 €
/ lună 230 € / mp / lună

KM 5- ZONA VETERANI- teren 1500mp/28m, utilitat ...

Km 5, Constanța

1.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

310.000 €
/ lună
340.000 €
232.38 € / mp / lună

Teren de construit 1334mp km 5 strada Flavia Co ...

Km 5, Constanța

1.334 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

105.000 €
/ lună 210 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 104.71 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Veterani / KM 5, Co ...

Km 5, Constanța

573 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

88.000 €
/ lună 43.98 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Constanta, zona KM ...

Km 5, Constanța

2.001 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună
20.000 €
35.63 € / mp / lună

Teren linga cartierul TOM

Km 5, Constanța

421 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 199.12 € / mp / lună

Teren intravilan 452 mp KM 5 Constanta Strada a ...

Km 5, Constanța

452 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

53.000 €
/ lună 92.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Veterani Km ...

Km 5, Constanța

573 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

480 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

Spa?iu de birou premium de inchiriat, zona Km 5

Km 5, Constanța

45 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

3.210.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta

Km 5, Constanța

107.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri 64 mp mobilat utilat km 5

Km 5, Constanța

50 mp utili
2007
Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

104.000 €
/ lună 151.38 € / mp / lună

Teren intravilan Comarnic zona Km 5 cu Deschide ...

Km 5, Constanța

687 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
5

53.000 €
/ lună 80.67 € / mp / lună

Teren intravilan Km 5 zona Veterani

Km 5, Constanța

657 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

96.000 €
/ lună 192 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 500 mp Zona Veterani Km 5 ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren extravilan - KM 5 - Sere - Heliport

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

42.150 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

281 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

78.000 €
/ lună 156 € / mp / lună

Vand teren in Constanta zona Km 5 Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

100.000 €
/ lună
92.000 €
100 € / mp / lună

Anunturi vanzari terenuri in Constanta zona Km ...

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

160.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona Vila Cucoanei

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
2E