Proprietăți unice: 119
Proprietari: 59
Agenție

Ieri
5

107.325 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Teren intravilan 5.000 mp Buzau Licitatie publi ...

Industrială, Buzău

29.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

12 €
/ lună

Spatiu comercial Transilvaniei Vad Comercial

Transilvaniei, Buzău

Agenție

4 zile în urmă
11

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Buzău

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

270 €
/ lună 30 € / mp / lună

!!! Spatiu comercial de inchiriat, Buzau, ULTRA ...

Ultracentral, Buzău

9 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.240 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere cabinete medicale/birouri

Central, Buzău

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

990 €
/ lună
1.190 €
4.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial vis-a-vis de Stadion ...

Crig, Buzău

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Crang

1 Decembrie, Buzău

220 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

799 €
/ lună 13.32 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

60 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

599 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

47,5 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
2

122 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Spatii de birouri zona Brosteni

Broșteni, Buzău

22 mp utili
1990
Agenție

4 luni în urmă
2

364 €
/ lună
301 €
8.27 € / mp / lună

Spatiu birou zona Brosteni comision 0

Broșteni, Buzău

44 mp utili
1990
Agenție

5 luni în urmă
9

420 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

2 camere
53 mp
1984
Agenție

6 luni în urmă
11

1.200 €
/ lună 14.12 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE! Spatiu comercial zona Unirii Nor ...

Unirii Nord, Buzău

85,11 mp utili
7E
1988
Agenție

7 luni în urmă
9

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Brosteni

Broșteni, Buzău

65 mp utili
4E
1984
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.449 €
/ lună 14.49 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – zonă ultracentrală Cuza V ...

Obor, Buzău

100 mp utili
2020 (Finalizată)
Agenție

10 luni în urmă
16

891 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentral

1 Decembrie, Buzău

194 mp utili
1985
Agenție

10 luni în urmă
14

455 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Brosteni

Broșteni, Buzău

137 m

35 mp utili
2E
1990
Agenție

10 luni în urmă
15

10.000 €
/ lună
11.000 €
10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral fini ...

Central, Buzău

1.000 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
12

2.801 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

180 mp utili
8E
1982
Agenție

Mai mult de un an
6

850 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan zona Varianta Nord(Soseaua de ...

1 Decembrie, Buzău

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

1.849 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentrala

1 Decembrie, Buzău

222 mp utili
7E
1980
Agenție

Mai mult de un an
14

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa sau Spatiu comercial in zona magazinelor ...

1 Decembrie, Buzău

100 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

240 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

520 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

68 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

950 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala industriala zona Industriala

1 Decembrie, Buzău

273 mp utili
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
5

980 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Inchiriere 80mp spatiu comercial Bl Unirii (nor ...

Unirii Nord, Buzău

80 mp utili
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

20.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Teren pentru casa Vadu pasii- 520mp!

Central, Buzău

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

17.000 €
/ lună 5.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Central, Buzău

3.392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

607 €
/ lună 12.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Micro 14, Buzău

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birouri ultracentral str. Cuza ...

Ultracentral, Buzău

40 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Buzău

Buzău, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Cu acces facil la transport și o rețea de servicii bine dezvoltată, această zonă devine din ce în ce mai atractivă pentru antreprenori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 760 euro, cu oferte ce încep de la 69 euro pe lună, ceea ce face ca Buzău să fie o opțiune accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale au o dimensiune medie de 85 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce înseamnă că există opțiuni pentru diverse bugete.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori care pot ajunge până la 26 euro pentru proprietăți de top.
  • Facilități: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 2.800 euro, adăugând un plus de valoare pentru clienți.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 119 zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de spații: Majoritatea ofertelor sunt pentru spații cu 1 cameră (1%), 2 camere (2%) și 3+ camere (2%).