Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
7

756 €
/ lună 3.26 € / mp / lună

Spatiu Pentru Birouri 84 mp - Zona Racadau - co ...

Răcădău, Brașov

232 mp
2000
4E
Agenție

2 luni în urmă
13

671 €
/ lună 14.28 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Brașov, Răcădău, ...

Răcădău, Brașov

47 mp utili
8E
2020
Agenție

2 luni în urmă
10

3.080 €
/ lună 14 € / mp / lună

S.C. Vimak imobiliare Inchiriaza spatiu comerci ...

Răcădău, Brașov

220 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

2.088 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu Pentru Birouri 232 mp - Zona Racadau - c ...

Răcădău, Brașov

232 mp
2000
3E
Agenție

5 luni în urmă
7

3.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Brașov - 310 mp plus-imo.ro

Răcădău, Brașov

310 mp utili
6E
1987
Agenție

5 luni în urmă
13

401 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Spatiu pretabil activitati:birouri/ateliere cop ...

Răcădău, Brașov

1 camere
45 mp
1980
Agenție

6 luni în urmă
3

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Carpatilor

Răcădău, Brașov

50 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 650 € și 800 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

23.576 €
/ lună 7 € / mp / lună

Clădire multifuncțională I COMISION 0%

Răcădău, Brașov

3.368 mp utili
2E
2018
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

210 €
/ lună 2.59 € / mp / lună

Birou individual in spatiu compartimentat in 4 ...

Răcădău, Brașov

81,6 mp
Parter / 4
1985
4E
Agenție

11 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spatiu comercial

Răcădău, Brașov

110 mp utili
10E
1985
Agenție

Mai mult de un an
14

752 €
/ lună 16.71 € / mp / lună

Spațiu Comercial - Birou - 20 iunie - Cosm ...

Răcădău, Brașov

45 mp utili
8E
2019
Agenție

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial-Bld Muncii 40-Fix in intersect ...

Răcădău, Brașov

25 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.100.000 €
/ lună 700 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare bloc 3.000 mp, zona Rac ...

Răcădău, Brașov

3.000 mp teren
6E
Agenție

5 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Spatiu Comercial in zona Racadau Penny # RoBU S ...

Răcădău, Brașov

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

50 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare acoperit, Racadau, Mag ...

Răcădău, Brașov

20 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

5.891 €
/ lună 22.15 € / mp / lună

Spatiu comercial Cosmopolit Zenit Bloc B

Răcădău, Brașov

266,76 mp utili
12E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
4

4.464 €
/ lună 23.74 € / mp / lună

Spatiu comercial Cosmopolit Zenit

Răcădău, Brașov

188,95 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
4

6.059 €
/ lună 22.03 € / mp / lună

Spatiu comercial Cosmopolit Zenit

Răcădău, Brașov

275,44 mp utili
12E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Hala / spatiu comercial- 500 mp # plus-imo.ro

Valea Cetății, Brașov

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Brasov 800

Valea Cetății, Brașov

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

695 €
/ lună 11.58 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial

Valea Cetății, Brașov

La ~5km distanță

60 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
4

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat Brasov - 60 mp # sp ...

Valea Cetății, Brașov

La ~5km distanță

60 mp utili
2005
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | 150 MP | RACADAU | SP. JUDET ...

Valea Cetății, Brașov

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

7.800 €
/ lună 8.86 € / mp / lună

CLADIRE BIROURI | 880 MP | EXPUNERE STRADALA | ...

Valea Cetății, Brașov

La ~5km distanță

880 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
28

700 €
/ lună
600 €
10.29 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri cu vizibilitate st ...

Scriitorilor, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Parter / 10
1985
Agenție

2 luni în urmă
3

2.550 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial - 170 mp cu vad

Scriitorilor, Brașov

La ~5km distanță

170 mp utili
130 mp teren
2E
1972
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

726 €
/ lună
600 €
10.37 € / mp / lună

Birou de inchiriat mobilat utilst complet - 10 ...

Scriitorilor, Brașov

La ~5km distanță

70 mp
Etaj 8 / 8
2008
8E
Agenție

Mai mult de un an
13

7.940 €
/ lună
6.562 €
10.28 € / mp / lună

Spatiu de biouri in cladire reprezentativa, par ...

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

772 mp utili
9E
2004
Agenție

Mai mult de un an
12

2.191 €
/ lună
1.811 €
13.36 € / mp / lună

Birouri de închiriat Brasov - 164 mp # Plus-imo ...

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

6 camere
164 mp
Etaj 2 / 6
2006
Agenție

10 luni în urmă
6

1.098 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, 122 mp, Centrul Ci ...

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
122 mp
1995

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spații comerciale de închiriat în Răcădău, Brașov

Răcădău, o zonă liniștită din Brașov, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la principalele artere de circulație și fiind aproape de centrul orașului. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte care încep de la 47 euro și pot ajunge până la 25.200 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 119 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 3.600 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu mai mic decât media națională de 1.674 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind de la 2 euro pentru cele mai accesibile până la 24 euro pentru cele mai scumpe.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 136 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de clădiri: Aproximativ 10% dintre spațiile comerciale disponibile sunt de tip 3+ camere.
  • Construcții recente: Doar 3% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.