Proprietăți unice: 24
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
3

13.000 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Teren intravilan 1400 mp - Zona Centura -Vama

Centura, Bistrița

1.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

150.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Centura Bistritei ...

Centura, Bistrița

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 10.95 € / mp / lună

Livada 2100mp - Centura

Centura, Bistrița

2.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.367.150 €
/ lună 18.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Jelna, zona in dezvoltare, ide ...

Centura, Bistrița

73.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.900 €
/ lună 33.46 € / mp / lună

Teren extravilan, 774 mp, zona de centura, Priv ...

Centura, Bistrița

774 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

299.999 €
/ lună 147.06 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.040 mp, zona - C ...

Centura, Bistrița

2.040 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 500 mp (5 ari), zo ...

Centura, Bistrița

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

3.150 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

3.150 mp
3.150 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

50.500 €
/ lună 39.98 € / mp / lună

Teren intravilan 12.63 ari- SIGMIR. Toate utili ...

Centura, Bistrița

1.263 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

330.000 €
/ lună 107.63 € / mp / lună

Teren intravilan cu dublu acces + constructie l ...

Centura, Bistrița

3.066 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Inchiriez teren pe Centura , Calea Clujului

Centura, Bistrița

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună
78.900 €
62.99 € / mp / lună

Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistritei | ...

Centura, Bistrița

1.270 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

130.000 €
/ lună 94.20 € / mp / lună

Vanzare teren 14 ari, pozitie excelenta la sose ...

Centura, Bistrița

1.380 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

5.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

82.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren 11 arii Zona centura cu deschidere de 14, ...

Centura, Bistrița

1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

64.900 €
/ lună 54.08 € / mp / lună

Oportunitate teren Intravilan

Centura, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

165 €
/ lună 10.31 € / mp / lună

Birou 16.50 mp cu parcare si spatii comune, zon ...

Centura, Bistrița

16 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou 35 mp cu parcare si spatii comune, zona d ...

Centura, Bistrița

35 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

180 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou 18 mp cu parcare si spatii comune, zona d ...

Centura, Bistrița

18 mp utili
Anunț publicat de 9 agenții cu prețuri cuprinse între 180 € și 210 €
Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu pentru o clinica dentara sau birouri, 3 ...

Centura, Bistrița

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

320 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Anun? pentru inchiriere spa?iu de depozitare la ...

Centura, Bistrița

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu de birouri generos de 180 mp utili, pe c ...

Centura, Bistrița

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

330 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Spatiiu de depozitare,140mp zona Centura

Centura, Bistrița

140 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
6

750 €
/ lună
1.210 €
8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 90 mp, zona ISU

Independenței, Bistrița

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spa?iu comercial 180 mp zona Independentei

Independenței, Bistrița

La ~5km distanță

180 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

2.502 €
/ lună 8.34 € / mp / lună

Hala industrial + birouri de inchiriat Str. Lib ...

Independenței, Bistrița

La ~5km distanță

300 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
7

500 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat - Zona Kaufland I ...

Independenței, Bistrița

La ~5km distanță

79,5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

255 €
/ lună 12.75 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Independenței, Bistrița

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 90 mp - Cap de Bou

Independenței, Bistrița

La ~5km distanță

90 mp utili
1936

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Centura, Bistrița

Centura Bistriței este o zonă în dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesibilității și infrastructurii în continuă îmbunătățire. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte ce încep de la 320 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 140 m², cu cele mai mari având 340 m² și cele mai mici de 35 m².
  • Compartimentare: 10% dintre spațiile disponibile sunt cu 1 cameră, iar restul sunt variate.
  • Construcții recente: Aproximativ 10% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 166 de zile, indicând o piață activă.

Centura Bistriței reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenori și investitori care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Centura Bistriței!