Proprietăți unice: 15
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
3

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial,vis a vis de Spi ...

Independenței, Baia Mare

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

501 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Birouri / spații de lucru de închiriat – etaj 1 ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010
Agenție

2 luni în urmă
11

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial 90/180mp de închiriat cu front ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral

Independenței, Baia Mare

5 camere
186 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

7 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren de închiriat – 3.000 mp+ – la bulevard pr ...

Independenței, Baia Mare

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

120.000 €
/ lună 54.55 € / mp / lună

Teren intravilan, 22 arii, zona Independentei - ...

Independenței, Baia Mare

2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

36.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare, 600 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 22.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Baia Mare | zona ...

Independenței, Baia Mare

1.305 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

1.250 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 102 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

102 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
15

2.400 €
/ lună 8 € / mp / lună
149.000 €

Spatiu stradal de inchiriat

Independenței, Baia Mare

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

1.615 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Spa?ii de birouri zona Independen?ei

Independenței, Baia Mare

201 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

145.000 €
/ lună 1,705.88 € / mp / lună

SPATIU de vanzare Independentei langa VIVO, zon ...

Independenței, Baia Mare

85 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
20

2.020 €
/ lună 4.54 € / mp / lună

Zona TBC CLADIRE P+1+M cu teren de 455mp!

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

445 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

346 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu comercial Ultracentral - ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

55 mp utili

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Biroul ideal pentru business-ul tă ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

85 mp utili
6E
2025
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

242 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial-Birouri DE INCHIRIAT–Geor ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL - zona Semiluna , Baia Mare

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

120 mp utili
10E
1985
Agenție

2 zile în urmă
6

500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spațiu comercial de 53mp de închiriat în zona D ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

53 mp utili
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 60 mp, zona Center-Pizza ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri, 60 mp, Bld Bucuresti- ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
20

2.025 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE 260mp si parte birouri 150mp fi ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

2E
Agenție

9 luni în urmă
17

1.524 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Zona Margeanului HALA industriala +birouri +dep ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
9

900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Margeanului, spatiu birouri, 150mp

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.000 €
/ lună

Hală / spațiu comercial de închi ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Independenței, Baia Mare

Independenței este o zonă centrală din Baia Mare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.250 euro, cu oferte care încep de la 600 euro și pot ajunge până la 2.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 102 m², cu cele mai mari având 201 m² și cele mai mici de 20 m².