Proprietăți unice: 580
Proprietari: 167
Agenție

2 zile în urmă
6

2.500 €
/ lună 25.25 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial cu Expunere Excelen ...

Central, Bacău

99 mp utili
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
14

770 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ultracentral - langa Luceafarul - spatiu comerc ...

Ultracentral, Bacău

77 mp utili
1E
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.299 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Hala de productie 370 mp renovata de inchiriat ...

9 Mai, Bacău

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal -Milcov

Milcov, Bacău

50 mp utili
4E
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
6

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii/birou 50mp - Zona Ultr ...

Ultracentral, Bacău

50 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Onești

97 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
23

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial ideal pentru afaceri de succes ...

9 Mai, Bacău

65 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

701 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Spațiu comercial, str.Energiei

Energiei, Bacău

44 mp utili
1983
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

45.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Proprietate de vanzare in comuna Bahna, jud. Ne ...

Bahna

2 camere
8.549 mp teren
Agenție

Azi
4

498 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren de vanzare sau de inchiriat in Bacau

Central, Bacău

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Oituz. 23 De Inchiriat.

Central, Onești

200 mp utili
Agenție

Azi
4

84.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Lacul Gaiceana, 1.000mp-7.000mp intravilan

Popești

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

42.000 €
/ lună 23.05 € / mp / lună

Teren cu casa de vanzare

Central, Târgu Ocna

1.822 mp teren
Agenție

Ieri
5

49.999 €
/ lună 10.15 € / mp / lună

Teren intravilan, 4927 mp, Darmanesti, Dambovit ...

Central, Dărmănești

4.927 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

3.950 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 316 mp Etaj 1/ 257 mp Parte ...

Central, Bacău

316 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri Parter, Zona Intens Ci ...

Energiei, Bacău

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

16.500 €
/ lună 29.68 € / mp / lună

Teren intravilan-extravilan

Gherăiești, Bacău

556 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

2.500 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

De inchiriat hala 700 mp + 2.565 mp teren Magur ...

Măgura

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

2.783 €
/ lună
2.300 €
32.74 € / mp / lună

Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchiriat, Bac ...

Central, Bacău

85 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.237 €
/ lună 9.30 € / mp / lună

Spatiu de 134 mp la etajul 6, zona ultracentral ...

Ultracentral, Bacău

133,73 mp utili
6E
1990
Agenție

2 zile în urmă
5

21.000 €
/ lună 8.94 € / mp / lună

Nicolae Balcescu, Teren Extravilan 2,350 Mp

Nicolae Bălcescu

2.350 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

126.000 €
/ lună 69.81 € / mp / lună

Teren intravilan 1800 mp, de vanzare, Serbanest ...

Șerbănești, Bacău

1.805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Bacău

25 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
5

105.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Gheraiesti - str. Arinilor - 1.000mp

Gherăiești, Bacău

1.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
12

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Itravila Bogdan Voda

Bogdan Vodă

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Onesti

Exterior Vest, Onești

90 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

501 €
/ lună
700 €
10.44 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultra central de inchiriat in ...

Central, Bacău

48 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

2.418 €
/ lună
1.999 €
24.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mihai Viteazu - B ...

Ultracentral, Bacău

100 mp utili
10E
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

2.500 €
/ lună
3.025 €
12.08 € / mp / lună

Cladire individuala 243 mp de inchiriat pe stra ...

Mioriței, Bacău

207 mp utili
1E
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

18.148 €
/ lună
14.999 €
7.37 € / mp / lună

Hala de inchiriat Clasa A, TRC PARK zona Metro ...

Metro, Bacău

1E