Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
5

1.592 €
/ lună
1.513 €
2.42 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Subcetate( langa Bazinul de ...

Subcetate, Arad

658 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
25

1.101 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spatiu comercial cu etaj, pentru activitati div ...

Subcetate, Arad

6 camere
160 mp
Etaj 1 / 1
2021
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

95.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Teren intravilan, Mun. Arad, str. Diogene, cart ...

Subcetate, Arad

3 camere
450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

1.251 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Subcetate( langa Bazinul de ...

Subcetate, Arad

834 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

39.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren - zona Toscana Residence

Subcetate, Arad

392 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

1.300.000 €
/ lună 152.33 € / mp / lună

Investitie imobiliara-teren 8534 m2 cu PUZ apro ...

Subcetate, Arad

8.534 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
11

150 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere complex spatii comerciale

Subcetate, Arad

250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
10

338.985 €
/ lună
376.650 €
45 € / mp / lună

Teren de 7.533 mp zona Malul Muresului

Malul Mureșului, Arad

La ~5km distanță

7.533 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu birouri cabinet diverse Praporgescu

Malul Mureșului, Arad

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

50 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare acoperit ARED, Malul M ...

Malul Mureșului, Arad

La ~5km distanță

20 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
5

500.000 €
/ lună 709.22 € / mp / lună

Teren intravilan 705mp, Calea Romanilor - Arad

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

705 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu Comercial / Apartament 2 Camere cu Vitri ...

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

120.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Vand loc de casa - 400mp - langa Calea Romanilo ...

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 4.12 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, cabinete medicale, alte ...

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

243 mp utili
414 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

155.000 €
/ lună 387.50 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial Bou Rosu

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial parter

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
Agenție

8 luni în urmă
4

351 €
/ lună 4.68 € / mp / lună

Spatiu de închiriat, 80 mp, etajul 1, Calea Rom ...

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

75 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal 110mp, zona Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

83 mp utili
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial de 800 mp in Arad, z ...

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

800 mp utili
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

1.450 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Spatiu comercial in pozitie centrala, 170m2, cu ...

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

850 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, 250 mp, pretabil loc joaca co ...

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

250 mp utili
2019
Agenție

11 luni în urmă
8

450 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Spatiu de birou sau apartament cu 3 camere, 85 ...

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

85 mp utili
140 mp teren
1E
1940
Agenție

3 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Arad, Micalaca Ideal clinic ...

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 128.94 € / mp / lună

Loc de casa 349 mp Micalaca, F.S. aproximativ 1 ...

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

349 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

4.528 €
/ lună 8 € / mp / lună

Hala noua, 566 mp de inchiriat in Micalaca

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

566 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

680.000 €
/ lună 81.88 € / mp / lună

Teren 8,305mp - Strada Zoe, Micalaca, Arad

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

8.305 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

49.980 €
/ lună 140 € / mp / lună

Super teren intravilan in Micalaca Parcela 39

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

357 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 49,980 € și 61.180 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

44.520 €
/ lună 140 € / mp / lună

Pe colt cu 2 fronturi Super teren intravilan in ...

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru cabinet medical

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

59 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Micalaca

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

540 mp teren
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Subcetate, Arad

Subcetate, o zonă din Arad, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.240 euro, cu oferte ce încep de la 789 euro și ajung până la 1.299 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 160 m², cu cele mai mari spații având 160 m² și cele mai mici de 90 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 22% din oferte sunt spații comerciale cu 3 sau mai multe camere.
  • Prețuri cu parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.290 euro.
  • Construcții recente: 44% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 170 de zile, indicând o piață activă.

Subcetate reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!