Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
11

431 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spațiu comercial strada Școalei, Arad

Aurel Vlaicu, Arad

64 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună
700 €
17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrină -Calea Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Arad

35 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.391 €
/ lună 8.69 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central

Aurel Vlaicu, Arad

160 mp utili
500 mp teren
3E
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.691 €
/ lună 11.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Aurel Vlaicu, Arad

150 mp utili
2E
2019
Agenție

2 luni în urmă
11

480 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Spatiu comercial cu intrare stradala, zona Vlai ...

Aurel Vlaicu, Arad

90 mp utili
2000
Agenție

7 luni în urmă
11

1.134 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spațiu industrial de 378 mp în Arad

Aurel Vlaicu, Arad

Agenție

8 luni în urmă
1

18.000 €
/ lună
3.300.000 €
3.60 € / mp / lună

Warehouses RENT between 1.000 - 40.000sqm

Aurel Vlaicu, Arad

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,000 € și 3.300.000 €
Agenție

9 luni în urmă
11

750 €
/ lună 16.30 € / mp / lună

Spațiu modern cu acces stradal în zona circulat ...

Aurel Vlaicu, Arad

46 mp
Parter / 10
1980
10E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

4.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Închiriez clădire comercială

Aurel Vlaicu, Arad

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Aurel Vlaicu, Arad

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

999 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriem parcare/ teren generos, aproape de Ce ...

Aurel Vlaicu, Arad

6.250 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
20

2.351 €
/ lună 14.69 € / mp / lună

Spațiu comercial modern 160mp de închiriat în z ...

Aurel Vlaicu, Arad

160 mp utili
1E
2010
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

CTPark Arad II, hale in parc industrial, 0% com ...

Aurel Vlaicu, Arad

Agenție

Mai mult de un an
8

151 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Scaun de inchiriat, salon de infrumusetare zona ...

Aurel Vlaicu, Arad

55 mp utili
1E
1990
Agenție

Mai mult de un an
14

1.701 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, vad , vitina 2 f ...

Aurel Vlaicu, Arad

160 mp utili
3E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,701 € și 2.000 €
Agenție

Mai mult de un an
16

10.164 €
/ lună
8.750 €
5.08 € / mp / lună

Hală suprafețe disponibile 1.000-40.000mp

Aurel Vlaicu, Arad

Agenție

Mai mult de un an
2

10.164 €
/ lună
8.400 €
5.08 € / mp / lună

Hală suprafețe disponibile 1.000-40.000mp

Aurel Vlaicu, Arad

Agenție

2 luni în urmă
6

200 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Spatiu de depozitare de inchiriat in zona Aurel ...

Aurel Vlaicu, Arad

34 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

97 €
/ lună 5.11 € / mp / lună

Spa?iu de birou de inchiriat Calea Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Arad

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

1.600 €
/ lună 19.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - 81?mp - Calea A ...

Aurel Vlaicu, Arad

81 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

120 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Spa?iu de birou de inchiriat Parc Uta 1

Aurel Vlaicu, Arad

23 mp utili
2003
Agenție

Mai mult de un an
7

185 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Spa?iu de birou de inchiriat Calea Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Arad

36,92 mp utili
1995
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
3

2.550 €
/ lună 3 € / mp / lună

Închiriere spațiu industrial în ...

Aurel Vlaicu, Arad

1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

38.000 €
/ lună 79.17 € / mp / lună

Proprietar ! vand teren zona Bujac

Bujac, Arad

La ~5km distanță

480 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

43.000 €
/ lună 107.50 € / mp / lună

Teren de vanzare 400 mp Bujac pe colt

Bujac, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez statie itp service auto arad bujac

Bujac, Arad

La ~5km distanță

200 mp utili

Agenție

8 luni în urmă
7

300 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu birou - zona BUJAC

Bujac, Arad

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

44.900 €
/ lună 112.25 € / mp / lună

Teren de vanzare 400 mp Bujac FS 13,16ml cu pot ...

Bujac, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 115mp utili zona Bujac

Bujac, Arad

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

56.000 €
/ lună
59.000 €
102.56 € / mp / lună

Teren de vanzare zona noua Bujac 546mp AC ON+1 ...

Bujac, Arad

La ~5km distanță

546 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Aurel Vlaicu, Arad

Aurel Vlaicu este un cartier din Arad, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru facilitățile comerciale variate. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.600 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate de tip high-end, comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 1.000 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 30.000 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt cu 1 cameră.
  • Construcții recente: Aproximativ 33% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 4 euro, cu cele mai mari oferte ajungând până la 5 euro/m².

Aurel Vlaicu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având în vedere diversitatea și dimensiunile variate ale proprietăților disponibile. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele din Aurel Vlaicu!