Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 lună în urmă
2

52.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan 800mp | zona Partos, Alba Iuli ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 44.87 € / mp / lună

Teren Zona Partos, 780 mp

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

780 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

28.350 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 405 mp, Alba Iulia, ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

405 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,350 € și 35.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

49.500 €
/ lună 80.49 € / mp / lună

Teren Intravilan 615mp| DISPONIBILE 12 PARCELE| ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

615 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

155.000 €
/ lună 24.55 € / mp / lună

Teren intravilan, 6314 mp, zona Partos - Ana Ip ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

6.314 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

75 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren in Alba Iulia(Partos)

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

209.370 €
/ lună 21 € / mp / lună

OKAZIE! Teren Intravilan Partos Su. 9970 mp d= ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

9.970 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
/ lună 73.47 € / mp / lună

Teren de vanzare 490 mp zona Partos

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

490 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Intravilan | 480 Mp | Toate Utilitatile | ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

480 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
8

207.000 €
/ lună 414 € / mp / lună

Teren de vanzare in Centrul orasului

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

60.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Soseaua de Centura

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

90.000 €
/ lună 104.53 € / mp / lună

Teren intravilan la asfalt

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

861 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

125.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | Ultracentral | Toate ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

55.000 €
/ lună 107.84 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Podei

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

393 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

55.120 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren intravilan cu apa si canal la limita prop ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

424 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

38.900 €
/ lună 97.74 € / mp / lună

Teren construibil, 389 mp. cartier Orizont, toa ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

398 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

101.250 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare 675 mp zona Schit cu apa, cure ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

675 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

54.390 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren intravilan 518 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

518 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Pianul de sus

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

47.900 €
/ lună 106.44 € / mp / lună

Teren intravilan 450 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

450 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

21.000 €
/ lună
22.000 €
5.25 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

883.600 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren intravilan 4418 mp in Alba Iulia oportuni ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.418 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat, 350 mp, zona Central

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

90.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Parcele de teren cu priveliste panoramica zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

410.000 €
/ lună 84.97 € / mp / lună

Teren intravilan 4.825 mp, Valea Popii, Alba Iu ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.825 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

38.900 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren construibil, 389 mp. cartier Orizont, toa ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

389 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

156 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez camera cu baie proprie in salon de in ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

139.900 €
/ lună 197.32 € / mp / lună

Teren intravilan | TOATE UTILITATILE | 709 mp | ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

709 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

150.000 €
/ lună 140.58 € / mp / lună

Teren intravilan 1067 mp I Zona Mamut Alba Iuli ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.067 mp teren