Proprietar
Proprietăți unice: 43
Proprietari: 16
Agenție

1 săptămână în urmă
14

401 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial Parter, 150 mp, Agigea, Zona C ...

Agigea

150 mp utili
1E
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
24

1.399 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 460 mp, Agigea, Zona Centrala ...

Agigea

460 mp utili
1E
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
24

999 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial, Etaj 1, 300 mp - Agigea Zona ...

Agigea

300 mp utili
1E
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

15.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren extravilan

Agigea

800 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

37.683 €
/ lună 79 € / mp / lună

Teren de vanzare in Agigea 477 mp, deschidere 2 ...

Agigea

477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

140.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil, {4000mp} in ...

Agigea

1 camere
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

11.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Vand teren agigea 500 mp

Agigea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

100 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren 1196 mp Eforie Nord Zona TOP! Pret Negoci ...

Agigea

1.196 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

21.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Vand teren de 1440 m in Agigea Constanta

Agigea

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

13.140 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren si platforma de 18.000mp langa Port Const ...

Agigea

18.800 mp
18.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Pensiune cu Aspect Specific Maramuresean, Agige ...

Agigea

300 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

24.500 €
/ lună 49 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan deschidere 30m

Agigea

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

garaj Agigea

Agigea

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

759.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

TEREN DE VANZARE AGIGEA | MALUL CANALULUI 23.00 ...

Agigea

23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

13.140 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren si platforma de 18.000mp langa Port Const ...

Agigea

18.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.475 €
/ lună 16.39 € / mp / lună

Spatiu de birouri 90mp, de inchiriat. galata - ...

Agigea

90 mp utili
2026
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

68.888 €
/ lună 36.74 € / mp / lună

Teren 1875 mp intravilan Agigea zona Stadion

Agigea

1.875 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
/ lună 108.23 € / mp / lună

Teren Agigea ideal investitie deschidere dubla

Agigea

462 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

42.952 €
/ lună 107.92 € / mp / lună

Teren in proprietate, cartier Lac Agigea

Agigea

398 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.917 €
/ lună
23.528 €
48.45 € / mp / lună

Teren intravilan AGIGEA

Agigea

473 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

OFERTA - Teren Extravilan - De Vanzare - AGIGEA

Agigea

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

1.334.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren de vanzare in Agigea la DN 38

Agigea

46.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

250.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare in Agigea, Varianta Agigea Tec ...

Agigea

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.000 €
/ lună 68.75 € / mp / lună

Teren 800mp Agigea Zona Golful Pescarilor

Agigea

800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

1.339.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Intravilan Agigea Suprafata Mare, aprox. ...

Agigea

20.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 103.52 € / mp / lună

Teren 483 mp Lazu Exclusivitate

Agigea

483 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

399 €
/ lună 12.87 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 31 mp LAZU, COMUN ...

Agigea

31 mp utili
2005
Agenție

2 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

AGIGEA- teren 500mp cu deschidere 16m la alee d ...

Agigea

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Exclusivitate | Teren extravilan | Agigea

Agigea

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

49.900 €
/ lună 105.72 € / mp / lună

Teren 472 mp Intravilan Agigea - Pozitionat Cen ...

Agigea

472 mp teren