Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
53

22.500 €
31.56 € / mp

Teren de vanzare 700 mp central Odobesti

Ultracentral, Odobești

713 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.840 €
8 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jariștea liniște , uti ...

Jariștea

La ~5km distanță

3.480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

58.000 €
62.200 €
14.50 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa aute ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

38.724 €
32.004 €
73.20 € / mp

Teren intravilan de vânzare Campineanca, Cartie ...

Câmpineanca

La ~10km distanță

529 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

28.500 €
54.70 € / mp

Teren 521mp Campineanca / Strada Doctor Carnabe ...

Câmpineanca

La ~10km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

150.000 €
29.13 € / mp

Teren cu suprafata de 5150 mp in Campineanca s ...

Câmpineanca

La ~10km distanță

5.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

27.000 €
24.77 € / mp

Teren intravilan 1090 mp - Campineanca

Câmpineanca

La ~10km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

52.650 €
25.900 €
50 € / mp

Teren intravilan Doctor Carnabel

Câmpineanca

La ~10km distanță

1.053 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

39.000 €
9.65 € / mp

Teren intravilan 4040 mp, Campineanca

Câmpineanca

La ~10km distanță

4.040 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

25.818 €
26 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Campineanca

Câmpineanca

La ~10km distanță

993 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

55.916 €
28 € / mp

Teren intravilan 1.997 mp – Poziție excelentă l ...

Câmpineanca

La ~10km distanță

1.997 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

14.850 €
30 € / mp

Teren 495mp Campineanca / Strada Trandafirilor

Câmpineanca

La ~10km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

18.900 €
6.93 € / mp

Teren intravilan 2727mp Carligele / Strada Tulc ...

Cârligele

La ~10km distanță

2.727 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

50.000 €
64.52 € / mp

Teren de vanzare, Obor, Str. Vrancei

Obor, Focșani

La ~10km distanță

775 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

46.400 €
58 € / mp

Teren intravilan de vanzare pe str Tisa - Focsa ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
79.78 € / mp

Teren Sos Vrancei, Obor,539 mp, deschidere 22 m ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

539 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

77.910 €
70 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 1.113 mp zona ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

27.500 €
59.14 € / mp

Teren 465mp Focsani / Strada Virtutii

Obor, Focșani

La ~10km distanță

465 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan Obor Focsani

Obor, Focșani

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.000 €
35 € / mp

Vând parcele de 1200m2, intravilan Focșani Rovi ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

33.500 €
60.69 € / mp

Teren 552mp Focsani, Strada Odobesti

Obor, Focșani

La ~10km distanță

552 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

34.600 €
100 € / mp

Teren 346mp de vanzare in Focsani pe strada Tri ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

346 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

35.900 €
66.11 € / mp

Teren in suprafata de 543mp, str Vlad Tepes

Gară, Focșani

La ~10km distanță

543 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

56.000 €
90.03 € / mp

Teren intravilan Focsani

Gară, Focșani

La ~10km distanță

622 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi de teren, 500 mp cu toate utilitatile ( ...

Gară, Focșani

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29.000 €
13.18 € / mp

Teren intravilan Cimpineanca, 2.200 mp , d =22 ...

Vest, Focșani

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

72.730 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Livada 1.039mp l ...

Exterior Nord, Focșani

La ~15km distanță

1.039 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

510.000 €
183.32 € / mp

Teren Focsani-CENTRU, 2.782 mp, D=30 ml, comisi ...

Central, Focșani

La ~15km distanță

2.782 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.300.000 €
92.86 € / mp

TEREN si constructii industriale-fost abator Ma ...

Sud-Est, Focșani

La ~15km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

150.220 €
70 € / mp

Teren intravilan 2146mp de vanzare pe str Valce ...

Vest, Focșani

La ~15km distanță

2.146 mp teren
Construcții