Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
68.65 € / mp

Teren 437.5mp Focsani / Strada Valter Maracinea ...

Sud, Focșani

437,5 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

6.000.000 €
81.80 € / mp

Teren 73,351mp plus Constructii Focsani / Calea ...

Sud, Focșani

73.351 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

35.100 €
90 € / mp

Teren intravilan 390mp, str Mugur nr 26B - Focs ...

Sud, Focșani

390 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

80.000 €
77.52 € / mp

Vand teren de constructii, 1032mp, str. Brancov ...

Sud, Focșani

1.032 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

155.000 €
41.76 € / mp

Vand teren INTRAVILAN, 3712mp., str. Militari ( ...

Sud, Focșani

3.712 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan 700mp in zona de Nord de vanza ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

268.500 €
40 € / mp

Teren intravilan 6712mp Focsani / FAN COURIER

Est, Focșani

La ~5km distanță

6.712 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.999 €
98.90 € / mp

Teren de vânzare - oportunitate

Est, Focșani

La ~5km distanță

455 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
3

34.286 €
79 € / mp

Teren 434mp Focsani / Livada

Nord, Focșani

La ~5km distanță

434 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

62.805 €
79 € / mp

Teren 795mp Focsani / Livadă

Nord, Focșani

La ~5km distanță

795 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.200.000 €
55.56 € / mp

Teren cu PUZ / constructie P / P+M / P+1 - zona ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

21.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
11

270.388 €
23 € / mp

Teren de vanzare 11.756 mp in zona de Vest a Fo ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

11.756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

23.500 €
35.50 € / mp

Teren Focsani / Strada Cuza Voda/ Intrare Petre ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

662 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

21.500 €
49.88 € / mp

Teren intravilan zona Fan Courier

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

431 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

25.000 €
53.76 € / mp

Teren Focșani - Zona Obor-465 mp

Nord, Focșani

La ~5km distanță

465 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan 5000 mp in Focsani, strada Mil ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

146.000 €
27.90 € / mp

Teren intravilan 5.233 mp, D=16 ml, STRADA PRIN ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

5.233 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

38.000 €
86.76 € / mp

Teren 438mp intravilan in spate la Paco Cuza Vo ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă

26.500 €
48.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare , zona centura Focs ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

544 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

500 mp teren cu toate utilitatile in Focsani - ...

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

42.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 850 mp in zona strada Vlad Tep ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

229.900 €
22 € / mp

Teren 10.450 mp, D=28 ml, langa AUTOSTRADA A7

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42.000 €
61.95 € / mp

teren 678 mp , d=20 ml, zona Cuza Voda , Dedema ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

55 €
0.14 € / mp

Loturi teren intravilan ZONA nord - Str. Cuza V ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

39.900 €
129.13 € / mp

Teren 309mp Focsani / Bulevardul Brailei

Central, Focșani

La ~5km distanță

309 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
25

97.500 €
65 € / mp

Teren 1500 mp teren Focsani-45 euro/mp

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

391.520 €
40 € / mp

Teren Focsani-9788 mp-D=70 ml

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

9.788 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

680.000 €
119.30 € / mp

Super Pozitie lannga PENNY NORD

Nord, Focșani

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

852.106 €
704.220 €
142.02 € / mp

Teren intravilan 6000mp Focsani / Strada Comis ...

Nord-Est, Focșani

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 704,220 € și 786.500 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

59.000 €
120.16 € / mp

Teren intravilan 491mp Focsani / Strada Constan ...

Sud-Est, Focșani

La ~5km distanță

491 mp teren
Construcții