Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

Azi

100.000 €
20 € / mp

Oportunitate investițională – Teren de vînzare ...

Exterior Nord, Focșani

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan 700mp in zona de Nord de vanza ...

Exterior Nord, Focșani

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

79.990 €
32.46 € / mp

Teren 2,464mp Focsani / Strada Crangului

Exterior Nord, Focșani

2.464 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

3.253.050 €
3.541.720 €
45 € / mp

Teren de vanzare pe E 85 langa Autostrada A7 F ...

Exterior Nord, Focșani

72.290 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
26

2.994.750 €
90.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Focsani , 3,3 ha ...

Exterior Nord, Focșani

33.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

15.291 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

72.730 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Livada 1.039mp l ...

Exterior Nord, Focșani

1.039 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

610.000 €
749.700 €
39.90 € / mp

Teren intravilan Rezidential 15300mp zona Obor ...

Exterior Nord, Focșani

15.290 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

16.680 €
40 € / mp

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile ...

Exterior Nord, Focșani

417 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

610.000 €
39.90 € / mp

Teren intravilan / 15.291 mp / Focșani

Nord, Focșani

La ~5km distanță

15.290 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

155.000 €
41.76 € / mp

Teren intravilan / 3.712 mp / Str. Militari – F ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

3.712 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
10

26.500 €
53 € / mp

Teren Cartier Dr. Carnabel

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.999 €
98.90 € / mp

Teren de vânzare - oportunitate

Est, Focșani

La ~5km distanță

455 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

268.500 €
40 € / mp

Teren intravilan 6712mp Focsani / FAN COURIER

Est, Focșani

La ~5km distanță

6.712 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.200.000 €
55.56 € / mp

Teren cu PUZ / constructie P / P+M / P+1 - zona ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

21.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

67.500 €
26.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Focsani, cartier M ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

2.551 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
68.65 € / mp

Teren 437.5mp Focsani / Strada Valter Maracinea ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

437,5 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

270.388 €
23 € / mp

Teren de vanzare 11.756 mp in zona de Vest a Fo ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

11.756 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

25.000 €
53.76 € / mp

Teren Focșani - Zona Obor-465 mp

Nord, Focșani

La ~5km distanță

465 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

680.000 €
119.30 € / mp

Super Pozitie lannga PENNY NORD

Nord, Focșani

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

440.000 €
44.90 € / mp

Teren intravilan 9800 mp Focsani, zona Fan Curi ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

402.627 €
332.750 €
249.15 € / mp

teren 1.616 mp, D=28 ml, central zona case, aut ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

1.616 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
25

97.500 €
65 € / mp

Teren 1500 mp teren Focsani-45 euro/mp

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

229.900 €
22 € / mp

Teren 10.450 mp, D=28 ml, langa AUTOSTRADA A7

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

80.000 €
77.52 € / mp

Vand teren de constructii, 1032mp, str. Brancov ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

1.032 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29.000 €
13.18 € / mp

Teren intravilan Cimpineanca, 2.200 mp , d =22 ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
20

92.000 €
43.11 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.134 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
35 € / mp

Teren Unirea Odobesti-1000 mp

Est, Focșani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

630.000 €
42 € / mp

Teren -Focsani- 15.000 mp-D=50 ml-acces autostr ...

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

382.400 €
200 € / mp

Teren Focsani-S=1912 mp-d=17 ml

Central, Focșani

La ~5km distanță

1.912 mp teren
Construcții