Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

268.500 €
40 € / mp

Teren intravilan 6712mp Focsani / FAN COURIER

Est, Focșani

6.712 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.999 €
98.90 € / mp

Teren de vânzare - oportunitate

Est, Focșani

455 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă

26.500 €
48.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare , zona centura Focs ...

Est, Focșani

544 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
1

440.000 €
44.90 € / mp

Teren intravilan 9800 mp Focsani, zona Fan Curi ...

Est, Focșani

9.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
35 € / mp

Teren Unirea Odobesti-1000 mp

Est, Focșani

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

146.000 €
27.90 € / mp

Teren intravilan 5.233 mp, D=16 ml, STRADA PRIN ...

Est, Focșani

5.233 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

271.700 €
26 € / mp

Teren 10.450 mp,intravilan, d=30 ml, Soseaua Su ...

Est, Focșani

10.450 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

6.000.000 €
81.80 € / mp

Teren 73,351mp plus Constructii Focsani / Calea ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

73.351 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.200.000 €
55.56 € / mp

Teren cu PUZ / constructie P / P+M / P+1 - zona ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

21.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan 700mp in zona de Nord de vanza ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
68.65 € / mp

Teren 437.5mp Focsani / Strada Valter Maracinea ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

437,5 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

34.286 €
79 € / mp

Teren 434mp Focsani / Livada

Nord, Focșani

La ~5km distanță

434 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

62.805 €
79 € / mp

Teren 795mp Focsani / Livadă

Nord, Focșani

La ~5km distanță

795 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
11

270.388 €
23 € / mp

Teren de vanzare 11.756 mp in zona de Vest a Fo ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

11.756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

23.500 €
35.50 € / mp

Teren Focsani / Strada Cuza Voda/ Intrare Petre ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

662 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan 5000 mp in Focsani, strada Mil ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

391.520 €
40 € / mp

Teren Focsani-9788 mp-D=70 ml

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

9.788 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

21.500 €
49.88 € / mp

Teren intravilan zona Fan Courier

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

431 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

38.000 €
86.76 € / mp

Teren 438mp intravilan in spate la Paco Cuza Vo ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

27.300 €
39 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

25.000 €
53.76 € / mp

Teren Focșani - Zona Obor-465 mp

Nord, Focșani

La ~5km distanță

465 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

680.000 €
119.30 € / mp

Super Pozitie lannga PENNY NORD

Nord, Focșani

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

26.250 €
50 € / mp

Teren zona Vlad Tepes 525mp

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

525 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

105.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 3000 mp Focsani-40 euro/mp, oc ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

86.000 €
172 € / mp

Teren Focsani-AUTORIZAT CASA-TOATE UTILITATILE

Nord, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

375.000 €
44.93 € / mp

Teren 8347mp intravilan Focsani / DN 25 Soseaua ...

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

8.347 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

155.000 €
41.76 € / mp

Vand teren INTRAVILAN, 3712mp., str. Militari ( ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

3.712 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

16.680 €
40 € / mp

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

3.253.050 €
3.541.720 €
45 € / mp

Teren de vanzare pe E 85 langa Autostrada A7 F ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

300.000 €
20.98 € / mp

Teren 14.300 mp, D=50 ml, langa nod autrostrada ...

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

14.300 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Est, Focșani

Focșani, situat în inima Moldovei, este un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă. Această zonă oferă oportunități excelente pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din Focșani, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 76.000 euro, cu oferte ce încep de la 26.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 268.500 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 49 euro, cu valori variind între 28 euro și 158 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 57 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de construcții: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile, iar majoritatea terenurilor sunt din perioade anterioare anului 2000.

Focșani reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile de construcții disponibile în Focșani!