Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

129.650 €
50 € / mp

Teren intravilan Focsani / DN 25 Soseaua Galati

Brăilei, Focșani

2.593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

2.475.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare 45000 mp, Focsani, ...

Brăilei, Focșani

45.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.150.000 €
48.07 € / mp

Teren 44,728mp Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

44.728 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

47.000 €
78.60 € / mp

Teren 598mp Focsani / Strada Gheorghe Doja

Bahne, Focșani

La ~5km distanță

598 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.800 €
40 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Ceardac

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

6.000.000 €
81.80 € / mp

Teren 73,351mp plus Constructii Focsani / Calea ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

73.351 mp teren
Construcții

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.200.000 €
55.56 € / mp

Teren cu PUZ / constructie P / P+M / P+1 - zona ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

21.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

268.500 €
40 € / mp

Teren intravilan 6712mp Focsani / FAN COURIER

Est, Focșani

La ~5km distanță

6.712 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan 700mp in zona de Nord de vanza ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
68.65 € / mp

Teren 437.5mp Focsani / Strada Valter Maracinea ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

437,5 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.999 €
98.90 € / mp

Teren de vânzare - oportunitate

Est, Focșani

La ~5km distanță

455 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

34.286 €
79 € / mp

Teren 434mp Focsani / Livada

Nord, Focșani

La ~5km distanță

434 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

62.805 €
79 € / mp

Teren 795mp Focsani / Livadă

Nord, Focșani

La ~5km distanță

795 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă

26.500 €
48.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare , zona centura Focs ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

544 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
11

270.388 €
23 € / mp

Teren de vanzare 11.756 mp in zona de Vest a Fo ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

11.756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

23.500 €
35.50 € / mp

Teren Focsani / Strada Cuza Voda/ Intrare Petre ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

662 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan 5000 mp in Focsani, strada Mil ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

391.520 €
40 € / mp

Teren Focsani-9788 mp-D=70 ml

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

9.788 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

21.500 €
49.88 € / mp

Teren intravilan zona Fan Courier

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

431 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

146.000 €
27.90 € / mp

Teren intravilan 5.233 mp, D=16 ml, STRADA PRIN ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

5.233 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

38.000 €
86.76 € / mp

Teren 438mp intravilan in spate la Paco Cuza Vo ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

440.000 €
44.90 € / mp

Teren intravilan 9800 mp Focsani, zona Fan Curi ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

27.300 €
39 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

25.000 €
53.76 € / mp

Teren Focșani - Zona Obor-465 mp

Nord, Focșani

La ~5km distanță

465 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

680.000 €
119.30 € / mp

Super Pozitie lannga PENNY NORD

Nord, Focșani

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

26.250 €
50 € / mp

Teren zona Vlad Tepes 525mp

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

525 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

105.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 3000 mp Focsani-40 euro/mp, oc ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

86.000 €
172 € / mp

Teren Focsani-AUTORIZAT CASA-TOATE UTILITATILE

Nord, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

375.000 €
44.93 € / mp

Teren 8347mp intravilan Focsani / DN 25 Soseaua ...

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

8.347 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

155.000 €
41.76 € / mp

Vand teren INTRAVILAN, 3712mp., str. Militari ( ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

3.712 mp teren
Construcții