Proprietăți unice: 23
Proprietari: 23
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

2.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

4.600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
26 € / mp

DOMENIU EXCLUSIVIST Băile Govora: 2500 mp cu He ...

Prajila

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

3.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
6.30 € / mp

Vand teren langa padure

Valea Râului

3.970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

67.800 €
60 € / mp

Vand teren,ideal pentru constructie locuinta in ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

1.130 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

4.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

50.000 €
5.38 € / mp

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN TOMȘANI (LÂNGĂ HOREZU) – ...

Tomșani

9.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

43.200 €
36 € / mp

Vand teren intravilan Budesti/Poligon

Budești

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

50.000 €
11.90 € / mp

Vând teren 4200mp int și ext. Sat .Romani de Jo ...

Romanii de Jos

4.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

3.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

32.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan 2400 mp, utilități la poartă, ...

Central, Băbeni

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

65.000 €
70.000 €
16.25 € / mp

Vand teren cu padure 4000 mp intravilan constru ...

Budești

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

9.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

61.880 €
40 € / mp

OCAZIE! Teren intravilan la 5km de Ramnicul Va ...

Budești

1.547 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.806 €
15.20 € / mp

Teren intravilan 1.500 mp, VALCEA, CURATURILE

Curăturile

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

25.000 €
30.19 € / mp

Teren intravilan 828 mp/Baile Govora

Curăturile

La ~10km distanță

828 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

36.500 €
4.49 € / mp

Teren Govora / 8131mp

Sud-Est, Băile Govora

La ~10km distanță

8.131 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
6

11.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare in Horezu/Bolca Pietrele Scris ...

Central, Horezu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
7

9.000 €
9 € / mp

Teren intravilan Horezu-Varful lui Roman

Vest, Horezu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

33.000 €
13.71 € / mp

Teren 2407 mp/Mihaesti /sat Stuparei

Mihăești

La ~15km distanță

2.407 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

59.000 €
23.60 € / mp

Teren Zona industriala / 2500mp

Mihăești

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Județul Vâlcea, direct de la proprietari

Județul Vâlcea, cunoscut pentru peisajele sale naturale și atracțiile turistice, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte care încep de la 24.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 3.314.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 67% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu valori ce variază de la 3 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 500 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 56 de zile, indicând o piață activă.

Județul Vâlcea reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții direct de la proprietari, având prețuri accesibile și o varietate de opțiuni disponibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție în Vâlcea?