Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
3

45.000 €
10.23 € / mp

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea

Plauru

4.400 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

65.000 €
130 € / mp

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Monumentului, Tulcea

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

60.000 €
128.76 € / mp

Teren de vanzare zona Gloriei Tulcea

Monumentului, Tulcea

La ~15km distanță

466 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

41.000 €
55.63 € / mp

ID 7854 EXCLUSIVITATE – Teren cu cas&#259 ...

Monumentului, Tulcea

La ~15km distanță

737 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

18.000 €
151.26 € / mp

Vanzare Teren 119 mp cu Garaj Tulcea

Faleză, Tulcea

La ~15km distanță

119,49 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

44.000 €
80.15 € / mp

Teren de vanzare in zona Pacii

Piața Nouă, Tulcea

La ~15km distanță

549 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

70.000 €
167.87 € / mp

Teren + Casa zona Avram Iancu

Carierei, Tulcea

La ~15km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

900.000 €
1.089.000 €
100 € / mp

ID 7420 Teren INTRAVILAN langa Dunare

Orizontului, Tulcea

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

23.000 €
57.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Zona Gelco Tulcea

Orizontului, Tulcea

La ~15km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

900.000 €
150 € / mp

ID 7529 Teren INTRAVILAN pe Strada Barajuluiu - ...

E3, Tulcea

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

TEREN INTRAVILAN STRADA MIRCEA VODA-2000MP, DE ...

E3, Tulcea

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

64.500 €
176.71 € / mp

Teren de vanzare pe strada Podgoriilor Tulcea

E3, Tulcea

La ~15km distanță

365 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

38.000 €
97.44 € / mp

De vânzare teren intravilan – zona D ...

E3, Tulcea

La ~15km distanță

390 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

173.280 €
30 € / mp

ID 7617 Teren Str FORESTIERULUI

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

5.776 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
49.96 € / mp

Teren intravilan zona Industriala

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

2.802 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
65.79 € / mp

ZONA C.A.P.-TEREN INTRAVILAN ,608MP

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

608 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

110.000 €
132.53 € / mp

Teren intravilan zona Isaccei-Tulcea

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

830 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

16.000 €
28.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN - ZONA GARA DE MARFURI ,TEREN ...

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
62.03 € / mp

Teren ideal pentru casa - zona Gelco !

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

403 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

360.000 €
286.62 € / mp

ID 7513 Teren CENTRAL - Str Slt Gavrilov Cornel ...

Big, Tulcea

La ~15km distanță

1.256 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

72.500 €
48.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona CAP Tulcea

Exterior Sud, Tulcea

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

150.000 €
45 € / mp

ID 7756 Teren INTRAVILAN - Zona Dedeman

Vest, Tulcea

La ~15km distanță

3.333 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
120 € / mp

ID 7666 Teren pentru CASA TA!!

Sud, Tulcea

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

150.000 €
91.02 € / mp

ID 7256 Teren INTRAVILAN - DN22 - E87 - Str ISA ...

Vest, Tulcea

La ~15km distanță

1.648 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
98.23 € / mp

ID 7678 Teren în Zona Rezidențial&#2 ...

Vest, Tulcea

La ~15km distanță

509 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

70.000 €
132.33 € / mp

ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă ...

Vest, Tulcea

La ~15km distanță

529 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

52.470 €
29.98 € / mp

ID 7725 Lot teren - Zona VALBERTO

Sud-Est, Tulcea

La ~15km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

16.000 €
26.02 € / mp

ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 m ...

Sud-Est, Tulcea

La ~15km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

23.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare cu certificat de urbanism P+1 ...

Central, Tulcea

La ~15km distanță

230 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

69.000 €
140.82 € / mp

ID 7527 Teren pentru CASA TA - Strada Mihai Vit ...

Central, Tulcea

La ~15km distanță

490 mp teren
Construcții